medyauzmani.com

Suşi sahipleri yeni CEO olarak Jared Gray’e oy verdi


  • Topluluğun Jared Gray’i “Baş Aşçı” olarak seçmesinden sonra Sushiswap’ın yeni bir CEO’su var.

Merkezi olmayan kripto borsası Sushiswap, duyurmak Seçimi topluluk oylamasıyla onaylanan yeni bir İcra Kurulu Başkanı (CEO).

Sushi Pazartesi günü Jared Gray’in şimdi olduğunu doğruladı “Baş aşçıCEO için DEX platform adresi.

suşi şefi

Yeni bir CEO’nun seçimi, protokol yönetiminde zorlu bir yamayı aşmak istediği için birkaç ay süren belirsizliğin ardından geldi.

SushiSwap’ta Baş Aşçı pozisyonunu kabul etmekten onur ve mutluluk duyuyorum.” gri cıvıldamak. “Topluluğun ve ekibin, suşi protokolünün bir sonraki aşamasını şekillendirmeme yardım etmem için bana verdiği güven, suşinin ne anlama geldiğine dair bir duraklama ve düşünmemi sağlıyor, herkes için bir topluluk projesi.“dedi.

Gray, dijital varlık platformu Bitfineon ve merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü EONS Finance’in eski CEO’su.

26 Eylül 2022’de başlayan ve 3 Ekim 2022 Pazartesi günü sona eren bekarlar seçim oylamasından fotoğraflara göre, %83’ten fazla veya 11 milyondan fazla oy aldıktan sonra Sushi’nin yeni CEO’su oldu.

o açıkladı “Şef” rolüne ne sunuyor:

Bu, ekibin yenilikçi DeFi çözümleri sunmada başarılı olmasına ve suşi’yi emsalleri arasında tekrar eski konumuna getirmesine yardımcı olmak için yirmi yıllık mühendislik ve danışmanlık deneyimimden yararlanmak için bir fırsat.

Sushi, öncü DEX protokolü Uniswap’a rakip olmayı hedefleyen anonim geliştirici Chef Nomi tarafından duyurulan Eylül 2020’de piyasaya sürüldü.Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın