medyauzmani.com

Tanınmış bir analistin yükselmeyi beklediği SOL, DOGE ve ETH rekabet fiyat hedefleri – KoinMedya


becommer_koinmedya

Tanınmış bir kripto uzmanı, kısa vadede yükselmesini beklediği Solana (SOL) ve Dogecoin (DOGE) için fiyat hedeflerini açıklıyor. Ayrıca Ethereum’un rekabeti hakkında da yorumları var. Detaylar burada.


Tanınmış bir uzmanın beklediği SOL’un fiyat hedefleri, DOGE ve ETH’nin rekabeti

Tanınmış kripto uzmanı Cantering Clark, kripto para Solana’nın (SOL) fiyatının önümüzdeki iki hafta içinde değer kazanabileceğini düşünüyor.

Analist, yeni açtığı “Man o’ War” Twitter hesabından yaptığı açıklamada, SOL fiyatının kısa süre içinde yüzde 23 oranında artabileceğini söyledi. Diyor:

Eğer 27 doların üzerine çıkabilirse, önümüzdeki iki hafta için hedefimiz 30 dolar olacak” dedi.

Tanınmış bir uzmanın beklediği SOL'un fiyat hedefleri, DOGE ve ETH'nin rekabeti

Kaynak: Man O’ War/Twitter

SOL şu anda 24,33 dolardan işlem görüyor.

İlgili – Bitcoin “açgözlü” endeksi 17 ayın zirvesinde: Kripto ne anlama geliyor?

Cantering Clark, Twitter’daki 165.100 takipçisine bunun mem para birimi Dogecoin (DOGE) ve katman 1 protokolü Aptos (APT) ile ilgili bir yaratım olduğunu söyledi.

DOGE 0,0905 dolardan işlem görüyor ve önceki gün yüzde 1,17 arttı. Aptos ise son 24 saatte yüzde 2,28 düşüşle 12,21 dolardan işlem görüyor.

Bu arada, geçen ayın kazanımlarına rağmen Cantering Clark, Bitcoin (BTC) konusunda temkinli olmaya devam ediyor. Ünlü bir tüccara göre Bitcoin’in yeni bir işi olabilir. Ona göre şu anda en zor seviye 34.000 dolar direnci.

İlgili – Aynı anda Shiba Inu balinasından Dev SHIB transferi: Kripto para birimleri nereye gitti?

Bitcoin’in fiyatı yılın başından bu yana önemli ölçüde arttı ve şu anda yaklaşık 30.000 dolardan işlem görüyor. Bu uzmana göre, BTC tüccarları dikkatli olmalı. Buradaki 28.000-32.000$ aralığı çok önemli ve fiyat bir süre daha burada kalabilir.

Kaynak

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın