medyauzmani.com

Tanınmış bir uzman, Bitcoin boğa koşusunu başlatacak bir katalizör duyurdu!


Blockchain ve kripto analitik platformu CryptoQuant’ın kurucusu ve CEO’su, bir sonraki Bitcoin boğa koşusunu başlatacak katalizörü açıkladı.

Bir sonraki Bitcoin boğası neye sebep olacak?

Kripto topluluğu tarafından yakından takip edilen ünlü bir uzman, Twitter’da takipçilerine stabilcoin USD Coin (USDC) kripto borsasındaki artışın Bitcoin (BTC) için yeni bir boğa piyasasının başlangıcına işaret edebileceğini söyledi.

“Bitcoin boğasına benzer bir tepki, USDC miktarı borsaya döküldüğünde başlayabilir.

Şu anda USDC arzının %94’ü BlackRock, Fidelity, Goldman Sachs gibi dövizlerde, bazıları TradFis.

Müşterilerinden satın almak için sipariş aldıklarında harekete geçecekler. “

Bilmek isteyebilirsiniz:

Tanınmış bir uzman, Bitcoin boğa koşusunu başlatacak bir katalizör duyurdu!

Bu arada analitik firmasının başkanı, Tether (USDT) ve Binance USD (BUSD) gibi yerel sabit paraların dijital varlık borsalarına geri döndüğünü söylüyor.

“BUSD varlıklarının %70’i borsadır. USDT’nin %25’i.

BUSD borsa rezervi ayı piyasalarında bile büyüyor. Bu, bu borsadaki kripto yatırımcılarının para biriktirdiğini gösterebilir. “

Bu arada, analist Bitcoin hakkında yorum yaparken, BTC’nin düştüğünü gösteren on göstergeyi yakından takip ettiğini söylüyor.

“BTC’nin fiyatı şu anda çok yüksek, depolama vb. Gibi Coinbase hizmetlerini kullanan kurumsal yatırımcıların giriş fiyatına yakındır.

Analistin paylaştığı grafiğe göre Coinbase’in ortalama fiyatı yatırımcılar için piyasaya giriş fiyatını gösterebilir. Ve bu, BTC’nin mevcut fiyatını yakından takip eden önlemlerle birleştiğinde, kriptoda büyük portföyleri olan kurumların ve yatırımcıların Bitcoin pozisyonlarını koruduğunu gösterebilir.

(*İngilizce “umut” kelimesinden “umut” anlamına gelir hopium kelimeler, bir tür irrasyonel umuttur. Özellikle kripto pazarlarında fiyatın artacağını veya düşeceğini irrasyonel bir şekilde umut eden insanları tanımlamak için kullanılan bir terimdir.)

Bilmek isteyebilirsiniz:

Bitcoin fiyat düşüşünün yarattığı destek ve direnç: En son BTC’nin teknik analizi

(CoinMarketCap verilerine göre Bitcoin, yayınlandığı tarihte 19,511 dolardan işlem görüyor.)Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın