medyauzmani.com

Tanınmış bir uzman Bitcoin, Cardano ve Solana’nın en zor yönlerini açıklıyor


Tanınmış bir kripto stratejisti, Bitcoin (BTC) ve diğer tüm kripto pazarlarının olası en kötü senaryoda nereye düşebileceğini gösteriyor. Jason Pizzino, 276.00 YouTube abonesine, kripto varlıklarının toplam piyasa değerinin bu yıl yoğun bir şekilde eleştirilmesinden sonra bile değerinin %40’ını daha kaybedebileceğini yeni bir segmentte anlatıyor.

Tanınmış bir uzman Bitcoin’e neler olabileceğini açıkladı

Konuyla ilgili olarak uzman, şu ifadeleri kullandı:

Yani tipik bir bölgede %80-82 civarında bir düşüş bizi yaklaşık 550 milyar dolara götürür ve eğer ortada bir şey istersek 600 veya 700 milyar dolar alabilirsin. Şu anda, %74 düşüşle tüm zamanların en düşük seviyesi olan 762 milyar dolara geriledik. Bu çok önemli olabilir. Belki %10 Bitcoin ve %20 ETH görür ve tüm piyasaya birkaç hisse atarsınız… Bu doğru. Bunun altında bir yerde (550 milyar dolar), şu anda bulunduğumuz yerden yaklaşık %40’lık bir düşüş mümkün görünüyor.

Yazma sırasında, kripto pazarının toplam değeri yaklaşık 887 milyar dolardı. Bitcoin’e gelince, Pizzino böyle büyük bir düşüşün BTC’yi en son Temmuz 2020’de görülen seviyelere düşürebileceğini söylüyor. Uzman şunları söylüyor: “Bitcoin’in %40 düşmesi mümkün mü? Mevcut fiyattan 11.000 dolar civarındaki önemli destek seviyelerine kadar. – 11.500 dolar, %40’lık bir düşüş gerçek bir olasılık.”

Bitcoin

Ethereum (ETH) Cardano’nun rekabetine bakıldığında Pizzino, akıllı işbirliği platformunun 2018’de pazardaki neredeyse tüm değerini kaybettiğini göz önünde bulundurarak ADA için derin bir düzeltmenin mümkün olduğunu söylüyor. En kötü durumda analist ADA’yı görüyor. 0.17 dolara düşecek. Yazma sırasında, Cardano 0,39 dolar için el değiştiriyor.

Analistler ayrıca kripto piyasası değerinin %40’ını kaybederse 20 doların altına düşebileceğini söylediği Solana’ya (SOL) bakıyorlar. Pizzino ayrıca Solana’nın Cardano’nun izinden gitmesinin ve piyasa değerinin yaklaşık %60’ını kaldırmasının ve SOL’yi 12 dolara getirmesinin mümkün olduğunu söylüyor. Yazının yazıldığı sırada SOL 30,88 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın