medyauzmani.com

Tanınmış bir uzman, Bitcoin ve Ethereum için yeni bir hedef açıkladı – KoinMedya


becommer_koinmedya

Tanınmış bir kripto para birimi uzmanı, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için fiyat tahminlerini ve fiyat hedeflerini güncelledi. İşte uzmanın yorumları ve BTC ve ETH için beklenen seviyeler.


Ünlü bir uzman, Bitcoin ve Ethereum için yeni bir hedef açıkladı

Kripto sponsorlarından biri olan uzman Andrew Kang, Ocak ayı Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) fiyatına ilişkin tahminlerini paylaştı. Şimdi ise son güncellemesinde BTC ve ETH hedeflerini değiştirerek takipçileriyle paylaştı.

İlgili – Altcoin çağı Ethereum yükselirken mi gelecek?

Kang, uzun vadeli kripto para birimi yatırımlarıyla tanınır. Ünlü, Twitter’da çok kısa ve şifreli bir mesaj paylaştı. Payı 38k, 3.8k ve 3.8’dir. Bu sayıların 38 bini, Kang’ın yeni Bitcoin fiyatının hedefini gösterebilir. Yani BTC için yeni fiyat hedefi şimdi 38.000 dolar.

Ethereum’un fiyatı inanılmaz bir rekabetle karşı karşıya kalırken, Bitcoin’in fiyatı yavaş yavaş toparlanıyor. Son zamanlarda 30.000 $ seviyesinin üzerine çıktı. Kang ayrıca BTC fiyatının 38.000 dolara yükselme olasılığını da öne sürüyor. Bitcoin teknolojisi hakkında daha fazla bilgi için bkz.:

Korelasyonlar – Destekleyici oluşumlar, Bitcoin fiyatında yükseliş sinyalidir.

Analistin 3.800 dolarlık hedefi Ethereum için mümkün. En son ETH açık. Bunun ardından ETH fiyatında yeni bir ralli var. Önde gelen altcoinde neler olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek için bkz.:

İlgili – Ethereum fiyatı 2.130 dolara ulaştı: ETH teknik analizi

Ancak kripto para uzmanı Kang’ın 3.8$ ile hangi kripto para biriminden bahsettiği net değil. Tanım olarak, bu para birimi Arbitrum’dur (ARB). ARB şu anda 1,50 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte yüzde 20 arttı. Spekülasyon doğru çıkarsa, 3,8 dolar hedefi ARB için büyük bir ralli.

Analist Kang’ın Ocak ayında BTC ve ETH için paylaştığı tahminler ve hedefler, Bitcoin için 30.000 – 40.000 Dolar ve Etuereum için 2.000 – 2.800 Dolar şeklindeydi. Son zammdan sonra, bu hedeflere ulaşıldı.

KaynakDiğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın