medyauzmani.com

Tanınmış bir uzman, Bitcoin ve kripto için yeniden nerede umut olabileceğimizi açıkladı – KoinMedya


becommer_koinmedya

Büyük bir grup tarafından takip edilen ünlü bir analist, Bitcoin (BTC) ve kripto para biriminde ne zaman tekrar bir boğa piyasası bekleyebileceğimizi açıkladı. Uzmanların söylediklerinin detaylarına bakalım.


Tanınmış bir uzman, Bitcoin ve kripto için tekrar ne zaman umut olabileceğimizi açıkladı

Ünlü analist Benjamin Cowen, YouTube’daki 785.000 takipçisine artık tam Bitcoin (BTC) ve kripto piyasası için bekleme zamanının geldiğini söyledi. Bu uzmana göre Bitcoin’de yeni bir “sessiz yaz” riski var.

Cowen, Nisan 2021 ve 2022’de BTC’nin yerel bir yükseliş gördüğünü ve ardından bir aydan fazla süren bir düşüş gördüğünü söylüyor.

İlgili – Bitcoin fiyat düşüşünden sonra piyasa talebi: BTC’nin teknik analizi

Uzman, tasarım devam ederse görüşünün doğrulanacağını söylüyor. Bu durumda, Bitcoin fiyatı bu yılın sonunda veya gelecek yılın başında ayı piyasasından tamamen çıkmayacaktır. Açıklıyor:

“Çoğunlukla sakin bir yaz geçirebileceğimizi söyleyebilirim. Burada bazı takımlar arasında inişler ve çıkışlar olacak. Daha sonra yarıyıl toplantısı için hazırlıklar yapılacak. Benim fikrim bu. Bunu herkesin önünde söyledim. uzun zaman önce. Çünkü toparlanma yılları çok yorucu. her iki taraf için de (boğalar ve ayılar için). Her iki tarafa da iyi şanslar. Yılın geri kalanı için genel umudum, fiyatların tekrar düşmeye başlaması.”

Cowen, ABD ekonomisinin artık resesyon riski altında olduğunu söylüyor. Dolayısıyla Bitcoin ve kripto para konusunda iyimser olmanın zamanı muhtemelen 2023’ün sonları veya 2024’ün başları olacak. Bu dönemde resesyon endişeleri ortadan kalkabilir veya önemli ölçüde azalabilir.

İlgili – Doğru tahminleri nedeniyle ünlü bir uzmandan Bitcoin ve kripto piyasası uyarısı!

İşte uzmanın anahtar kelimeleri:

Kaynak

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın