medyauzmani.com

Tanıtım amaçlı ASI Token, Cosmos’un 2023’teki Rallisine Ayak Uydurabilir mi? Her yatırımcının bilmesi gerekenler


Geniş tabanlı kripto para piyasası toparlanması, ATOM’un fiyat hareketi kaşları kaldırmaya başladığından, yatırımcıların Cosmos’un fiyatının geleceğini merak etmesine neden oldu. Özellikle yeni bir girişime fayda sağlaması beklenen uzun vadeli bir trend tersine dönüşü ufukta olabilir.

AltSignals’ın kripto para birimi ön satışı, ilk 24 saatte 120.000 dolardan fazla para topladı ve AI blok zinciri hareketi için daha fazla yükseliş ivmesi yarattı. Peki, Altsignals önümüzdeki yıllarda Cosmos fiyat hareketinden daha iyi performans gösterecek mi?

AltSignals Web3’te dalgalar yaratırken Cosmos fiyatı toparlanıyor

Cosmos’un fiyatı, 2022’deki piyasa çöküşü sırasında değerinin %85’ini kaybettikten sonra uzun süredir devam eden düşüşün ardından toparlanmaya başladı. ATOM’un fiyatı 2023’ün başından bu yana iki kattan fazla arttı ve bu da birçok yatırımcının uzun vadeli bir beklentiye girmesine yol açtı. Blockchain için trendin tersine çevrilmesi.

Cosmos’un fiyatı yükselmeye devam ederken, AltSignals da öyle Ön satış sembolik Önemli düzeyde ilgi görmeye devam ediyor. $ASI, 2017’den beri topluluğu içinde sürekli olarak kârlı işlem sinyalleri paylaşan AltSignals projesi tarafından geliştirilen heyecan verici yeni bir gelişmedir.

AltAlgo adlı sektör lideri bir algoritmik gösterge yayınladıktan sonra, AltSignals artık iş başında Blockchain tabanlı yapay zeka (AI). $ASI belirteci, platform kendisini Web3 AI hareketinde lider bir yenilikçi olarak konumlandırdığından, yeni ve geliştirilmiş AI destekli ticaret araçları paketine erişim sağlayacaktır.

Kozmos (Atom) Nedir?

Cosmos (ATOM), yüksek düzeyde ölçeklenebilir, güvenli ve birlikte çalışabilir bir blockchain ağıdır. Ekosistem, geliştiricilerin özel merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) oluşturmasına ve dağıtmasına olanak tanır. Diğer blok zincirlerinde tipik olarak bulunan ölçeklenebilirlik ve birlikte çalışabilirlik sınırlamalarından muaftır.

Cosmos, geliştiricilerin Bloklar Arası İletişim (IBC) protokolü aracılığıyla diğer Cosmos tabanlı blok zincirlerine bağlanmanın yanı sıra kendi belirteçlerini vermelerini sağlar. Bu, varlıkların farklı protokoller arasında kolayca köprülenmesine izin veren bir blockchain ekosistemine yol açtı ve ATOM’un fiyatını sabit tutmaya yardımcı olan istikrarlı bir talebe yol açtı.

Cosmos Fiyat Tahmini: ATOM Fiyatı 2023’te 20 Dolara Ulaşabilir mi?

ATOM’un fiyatı son yıllarda önemli dalgalanmalar gördü, ancak yatırımcılar platformun geleceğine güveniyor. Cosmos’un fiyatının, benzersiz ve yenilikçi blockchain çözümünü önümüzdeki yıllarda ekosisteme yansıtması bekleniyor, bu da gelecek vadeden ATOM fiyatları beklentisini doğurdu.

ATOM fiyat tahmini, daha geniş kripto para piyasaları için daha büyük bir gerilemeden önce bir miktar devamın beklendiği 2023’ün sonundan önce 20 dolara ulaşabilir. Cosmos’un fiyatı doğrudan ilgisinden etkilendiğinden, uzun vadeli yatırımcılar şu anki 12 $ fiyatını umut verici bir giriş pozisyonu olarak görebilirler.

AltSignals nedir?

Alt Sinyaller İlk kez piyasaya sürüldüğü 2017’den bu yana Web3’ün en başarılı günlük ticaret paketlerinden biri olmuştur. Platform, sinyalleri benzeri görülmemiş bir doğruluk düzeyiyle iletmek için gelişmiş algoritma araçlarını kullanır. AltAlgo kullanan bazı tacirler, kayıtlara geçen 32 ayın 19’unda portföylerinde 10 kat artış gördü.

Platform şimdi, ActualizeAI adlı bir gelişmiş AI ticaret araçları paketini piyasaya sürüyor. ActualizeAI, her zamankinden daha karlı ticaret sinyalleri sağlamak için eski araçların doğruluğunu artırmak üzere özel olarak tasarlandığından, projeden öncü bir gelişmedir.

Blockchain tabanlı AI proje belirteçleri, 2023’te en iyi performansı gösterenler arasındaydı ve sektördeki pek çok kişi Cosmos’tan bile daha iyi performans gösterdi. Blok zincirindeki yapay zekanın geleceği parlak görünüyor ve AltSignals’ın yeni AI araç seti fark yaratıyor ASI kodu Çok aranan bir yatırım fırsatı.

AltSignals nasıl çalışır?

$ASI belirteci, ActualizeAI yığınına erişmek için kullanılabilir. Stack, bir dizi fiyat göstergesini ve piyasa duyarlılığını analiz etmek için makine öğrenimini doğal dil işleme (NLP) ile birleştirir. Yapay zeka tarafından desteklendiği için, ActualizeAI, kullanıcılarına tek bir satın alma veya satma sinyali sunmadan önce büyük miktarda karmaşık veriyi inceleyebilir.

Protokolün makine öğrenimi bileşeni, ActualizeAI’nin başarı oranını sürekli iyileştirmesini sağlar. Halihazırda etkileyici bir geçmişe sahip olan AltAlgo ile, yeni ve geliştirilmiş ActualizeAI için gökyüzü sınır gibi görünüyor.

Kullanıcılar satın alarak ActualizeAI Club’a erişebilir ASI kodu. Kulüp, ActualizeAI’ye daha fazla erişim, AltSignals tarafından yayınlanan en son araçlar için beta testi fırsatları ve Web3 dünyasında özel yatırım fırsatları sağlayacaktır. $ASI belirteci, pasif gelir elde etmek için istiflenebilir veya ActualizeAI Club’a sunulan çeşitli yeni özelliklere katılarak kazanılabilir.

ASI 2023’te 0,50 dolara ulaşabilir mi?

$ASI jetonunun yakın gelecekte önemli kazançlar elde etmesi bekleniyor, çünkü jetonun ön satışı platform için yeni gelişmeler için ivme yaratıyor. $ASI, deflasyonist tokenlara sahiptir ve bunların ActualizeAI Club içindeki geniş kullanımının, talep seviyelerini sürekli olarak artırması beklenmektedir.

Uzmanlar, 2023’te 20 kata kadar kazanç öngörüyor satış öncesi Jeton borsalarda serbest bırakılmadan ve fiyat keşfine girmeden önce $ASI fiyatını 0,012 $’dan 0,02274 $’a yükseltecek. Yıl sonuna kadar, ASI’nin değeri token başına 0,50 dolara ulaşabilir.

ASI vs ATOM Fiyat Tahmini: Şu Anda Hangi Tokeni Almak Daha İyi?

ATOM fiyat tahmini gelecek için kesinlikle yükselişe açık görünse de, USD cinsinden ASI, bir sonraki boğa piyasasında piyasaları içine çekebilecek, blok zincirinde büyüyen bir hareketi temsil ediyor. Bu nedenle, ATOM’un fiyatının, kripto para birimlerinin ön satışı sırasında oldukça umut verici bir yatırım fırsatı olan AltSignals’ı geçmesi pek olası değildir.

Kripto para ön satışları, yeni jetonlara yatırım yapmanın ilk aşamasıdır, bu nedenle erken katılımcılar için genellikle 100 kattan fazla getiri sağlarlar. ASI jetonunun dolar değeri, bir ön satış turu her satıldığında yükselir, bu nedenle yatırımcıların AI destekli en yeni projeyi mümkün olan en iyi fiyata satın almak için acele etmesi gerekir.

AltSignals ön satışına katılabilirsiniz Burada.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın