medyauzmani.com

Terra Classic ekibi Coinbase’in LUNC listesi için bastırıyor – World Digital Media News


Kriptohaberleri.gen.tr – bu yıl Mayıs ayında kripto tarihindeki en zarar verici çöküşle karşı karşıya kaldı Toprak çevreye zarar veriyor, milyarlarca dolara mal oluyor. Bu tarihi olay, kripto para birimlerinin düşüşüne de önemli ölçüde katkıda bulundu.

Terra evreninin çöküşünden sonra kurucuları pes etmediler ve milyonlarca doları etkileyebilecek kararlar almaya devam ettiler. bazıları şimdi ve kırmızı bilgi düşüşün nedeni olması gereken Do Kwon’u suçladılar ve diğerleri evrenin dış güçler tarafından kontrol edildiğini savundu.

Kriz sırasında, Do Kwon ve ekibi yeni Blockchain ile devam etmeye karar verdi ve eski Blockchain ağından ayrılmadan önce milyarlarca token yarattı ve şimdi Terra Classic (LUNC) olarak adlandırılan kripto varlığının dolaşımını 6 trilyona çıkardı ve bu da azaltıldı. en pahalı altcoin.

Terra Classic geliştiricileri ağı kurmak ve çalıştırmak için çalışıyor

Diğer geliştiriciler, Terra’nın blok zinciri ağının sahipliğini aldı ve LUNC, bir süredir önemli gelişmelerle tartışıyor. Terra Classic geliştiricileri şimdi Terra Classic ağının iyileşmesi için bir yol oluşturdu. Bu şekilde, LUNC servislerinin yayılmasını azaltmak için ilk ve son hedef oldu. Nihayet %1,2 kesim Yanması ile önemli bir rol üstlenen Terra Classic ekibi ise LUNC stake miktarını artırarak arzı azaltmak için başka yöntemler kullanıyor.

Ayrıca Terra Classic Blockchain ağı üzerinde yeni uygulamaların artması da ekosistemi canlandırma hedefleri arasında yer alıyor. LUNC kullanımını artırmanın bir başka yolu da altcoin’i büyük bir kripto borsasında takas etmektir. Bunu bilen Terra Classic takımına henüz düşüşün adı verilmedi. madeni para tabanı radarında buldu.

Terra Classic ekibi Twitter’da büyüyor

Terra Classic ekibi bugün Twitter’da #CoinbaseListLunc etiketiyle trend oluyor. uzak Tasarımcıları son zamanlarda çok fazla ilham kaynağı olmasına rağmen, topluluktaki misyonlarını yerine getiriyor gibi görünüyorlar.

ABD’deki en büyük dijital para borsası olan Coinbase’de LUNC’nin listelenmesi, şüphesiz kripto para birimleri için en iyi gelişme olacaktır. madeni para tabanı (NE?), bu talebe cevaben henüz bir açıklama yapmadı ancak genel fikir kripto borsalarının bu şartlara tabi olmayacağı yönünde.

Daha önce aynı şekilde Şiba insanlar, Robinhood Borsaya kote olması istendi. O sırada SHIB yatırımcıları Change.org’da bir kampanya başlatırken birkaç imza topladı. Bu ısrarlı taleplere yanıt vermeyen Robinhood borsası, sonunda Shiba’nın bir listesini oluşturdu. Artık Terra Classic ekibi de aynı yolu izleyebilir ve Change.org’da bir kampanya başlatabilir.

Yazarı: Günay Caymaz

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın