medyauzmani.com

Terra Luna Classic fiyatı %3,5 artarken LUNC fiyat tahmini – World Digital Media News


Ay Klasik (LUNC), Toprak Blok zincirinin ilk sürümünü destekleyen ancak artık kullanılmayan token olarak biliniyor. CoinGecko’nun verilerine göre, LUNC son 24 saatte %3,5 artışla 0,0001250 $ seviyesinin üzerinde işlem görüyor ve Çarşamba gününün en düşük seviyesinden güçlü bir toparlanma gösteriyor.

LUNC Çarşamba günü 21 günün en düşük seviyesi olan 0,00012$’a düştü. Fakat Bitcoin Peki Eter aynı zamanda büyük mavi çipli kripto para birimlerinin yükselişiyle geldi.

Bu nedenle, fiyat tahminleri daha az kesin hale geldi. ABD doları zayıflarken ve ABD getirileri düşerken Bitcoin çalışıyor BeslediEnflasyon yıl sonuna yaklaşıyor ve yakın gelecekte geleceğe yönelik daha fazla bahis var.

ABD enflasyon verilerinde bu hafta beklenmeyen düşüş geçen hafta beklenenden daha düşük ISM hisselerinin değeri Sonuçların ardından piyasalar son dönemde beklenen faiz artışına ilişkin beklentilerini artırdı.

Bitcoin önemli duygusal seviye olan 30.000 doları aşmış olsa da Ether de aynısını yaptı. “Şapella” yükseltmenin başarılı bir şekilde uygulanmasından etkilendi ve 2.000 $ seviyesini test etti.

LUNC, daha geniş kripto para piyasası tarafından desteklenen son haftalarda yükselmeye devam etti. Mart ayının en düşük seviyesine göre yaklaşık %9 yükselen gösterge, 21 günlük hareketli ortalamanın üzerinde tutunmayı başardı ve Şubat ayından bu yana ilk kez bu seviyenin üzerinde işlem görüyor.

artıyor işaret Ether tokenlarının zincirden çıkarılmasına olanak sağlayan “Shapella” güncellemesinin de etki yarattığı düşünülüyor.

LUNC için sırada ne olacak?

LUNC, son haftalarda sürekli olarak 0.00012 $ alanında güçlü bir destek buldu.

Bu, önümüzdeki haftalarda dirence dönüşen 0.00014 $ bölgesinde bir toparlanmanın mümkün olduğunu gösteriyor.

Ancak bu gösterge, kripto alanındaki olumlu hareketin önümüzdeki dönemde de devam edeceği düşüncesine dayanıyor.

LUNC’nin 0,00014 dolara yükselmesi için, Mart başında seviye daha negatif hale geldiğinde 50 günlük hareketli ortalamanın üzerine çıkması gerekecek ki bu zor olacaktır.

0.00014’ün yükselişi, geçen Ekim’den beri devam eden düşüş trendinin patlamasını doğrulayacak ve bu da 0.00020 yakınlarındaki iyileşme/direnç alanına doğru bir ralliye yol açacak.

Bu nedenle LUNC, 100 günlük hareketli ortalamanın 0,00015 ABD dolarına ve 200 günlük hareketli ortalamanın 0,00018 ABD dolarına yükselmelidir. Ancak bu seviyelerin üzerinde kalıcı bir yükseliş olup olmayacağı bilinmiyor ve kripto piyasasının oynaklığına bağlı.

Şimdi LUNC almak için doğru zaman mı?

LUNC’de kısa vadeli bir pompalama olasılığı var ve bu, hızlı bir şekilde kripto dönüştürmek isteyen kısa vadeli yatırımcılar için ilgi çekici olabilir.

Ancak uzun vadeli yatırımcılar (HODL’ler) başka yere bakmalı.

Bitcoin ve Ether gibi kripto para birimleri bu yıl şu ana kadar %80 ve %65’in üzerinde artarken, LUNC yaklaşık %12 düştü.

Bunun nedeni, birçoğunun orijinal Terra blok zincirini ölü bir proje olarak görmesidir.

Kısacası, Terra blockchain ekosistemi aslında Terra UST’dir (UST) geçen Mayıs ayında, stablecoin ABD doları karşısında 1’e 1 düştüğünde öldü. Bu, stablecoini desteklemek için kullanılan LUNC tokeninde hiperenflasyona ve Terra Dağıtılmış Finans (DeFi) ekosisteminden büyük bir fon çıkışına yol açtı.

Çökmeden önce, en iyi geliştiriciler Terra blok zinciri için çeşitli merkezi olmayan uygulamalar oluşturmak için bir araya geldi.

Ancak bu çöküş neredeyse tüm üreticilerin harekete geçmesine neden oldu. Orijinal Terra blok zincirinin başarısına yatırım yapanlar kayıplarından vazgeçemese de birçoğu doğal kripto para birimlerine geçti.

Kripto dünyasında hiçbir şey imkansız değildir ve yatırımcılar, orijinal Terra blok zincirinin geri dönüp LUNC’yi güçlendirecek karlı bir ekosistem yaratma olasılığını göz ardı etmemelidir.

Ancak şu anda bu pek mümkün görünmüyor. Birçok mavi çipli kripto para birimi yatırımcılar için yüksek düzeyde koruma sunsa da yine de yüksek getiri sağlar.

Mavi çip: Geleneksel Para BlueChip, uzun süredir iyi performans gösterdiği bilinen bir şirketi ifade eder. Yani aynı durum kripto paralar için de geçerli ve kripto paraları daha iyi açıklamak için kullanılmaya başlandı.

Bu makale ilk olarak Kripto Para Haberlerinde yayınlanmıştır.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın