medyauzmani.com

Teta yükseltmesi, kullanıcılara sarılmış teta (wTHETA) getiriyor


  • Theta v3.4.0 yükseltmesi 17285755 blok yüksekliğinde başarıyla tamamlandı.
  • Yazılım değişikliği, Theta Metachain ana ağının Aralık ayında piyasaya sürülmesinden önce kapsüllenmiş THETA’yı (wTHETA) desteklemeyi mümkün kıldı.

Theta Labs, blockchain destekli bir video akış ağı olan Theta’nın v3.4.0’a başarıyla yükseltildiğini duyurdu.

Theta v3.4.0, 17285755 blok yüksekliğinde koştu ve başarısı Theta’yı Aralık 2022 için planlanan Metachain ana ağının lansmanına bir adım daha yaklaştırdı.

DeFi için Theta Wrapped THETA’yı ekler

Sert Çatal, tüm topluluk doğrulayıcıları düğümlerini yükselttikten sonra v3.4.0 wTHETA kapsüllü web cüzdanı için destek ekledikten sonra yeni sürüme tamamlandı.

Theta’daki ERC-20’ye benzer bir belirteç standardı olan TNT20 belirteci, artık Metamask’ta ve birçok akıllı sözleşmede kullanılabilir.

Theta Labs, yükseltmenin ayrıca Theta tabanlı Merkezi Olmayan Finans (DeFi) desteğini ve havuzlanmış istifleme sağlamak ve mevcut depolama ürünlerini artırmak için Elite Edge Node’larına ve Guardian Node’larına THETA veya Theta Fuel’i yatırmak için destek eklediğini duyurdu.

Genel olarak, bu yükseltme THETA için daha fazla fayda anlamına gelir ve ekosistemi daha fazla büyüme için açar. Theta ekibi, geliştiricilere yüksek düzeyde ölçeklenebilir ve özelleştirilebilir alt dizelerini oluşturma şansı vermek için testnet seti ile Metachain’in lansmanından önce testnet’i yayınlamaya hazırlanıyor.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın