medyauzmani.com

The Sandbox’ın Agüero ile ortaklığına rağmen SAND %2 düştü


Sandbox, taraftarları metaverse’e çekmek için futbol yıldızı Kun Agüero ile ortaklık kurdu, ancak bu SAND fiyatlarını artırabilir mi?

Sandbox meta veri tabanının yerlisi olan SAND, son 24 saat içinde %2’den fazla düştü.

Kötü performans, daha geniş kripto para piyasasının performansıyla örtüşüyor. Toplam kripto para piyasası, son 24 saatte değerinin %1’inden daha azını kaybetmesine rağmen hala 950 milyar doların üzerinde.

Dünyanın önde gelen kripto para birimi Bitcoin, bugün şu ana kadar %0,7 kaybettikten sonra tekrar 20 bin doların altına düştü ve Ether de bugün şu ana kadar %1’den daha az düştü ancak 1,300 doların üzerinde işlem görmeye devam ediyor.

SAND’ın kötü performansı, The Sandbox’ın Premier Lig efsanesi Sergio Con Agüero ile ortaklığını duyurmasına rağmen geldi.

The Sandbox, Kuniverse’nin ilk versiyonunun 6 Kasım’da piyasaya sürüleceğini ve diğer deneyimlerin yanı sıra futbol temalı oyunlar, dans ve hatta Arjantin yemekleri içeren bir yemek kamyonu ile devasa bir stadyum şeklini alacağını da sözlerine ekledi.

İzlenecek ana seviyeler

Sandbox’ın son birkaç saatteki düşük performansına rağmen 4 saatlik SAND/USD grafiği hala yükselişte.

TradingView tarafından KUM/USD Grafiği

MACD çizgisi, pozitif bir Sandbox piyasasına işaret eden tarafsız bölgenin üzerinde kalır. 49 günlük 14 günlük RSI, bugünün düşük performansına rağmen SAND’ın henüz aşırı satılmadığını gösteriyor.

Basın zamanında, SAND jeton başına 0,8452 dolardan işlem görüyor. Düşüş trendi devam ederse, SAND fiyatı hafta sonundan önce 0.8118 $ direncinin altına düşebilir.

Boğalar piyasanın kontrolünü yeniden ele geçirmedikçe, SAND Temmuz ayından bu yana ilk kez 0,7452 dolar destek seviyesine düşebilir.

Boğalar kontrolü yeniden kazanabilir ve yakın vadede SAND’ı 0,9257 $ direnç seviyesine doğru itebilir. Bununla birlikte, 1.0599 $ ‘daki ikinci büyük direncin önümüzdeki birkaç saat veya gün içinde boğaların üstesinden gelmesi zor olmalı.

Şimdi nereden satın alınır

eToro

eToro, yatırım yapmak için 75’ten fazla kripto para birimi sunan küresel bir sosyal yatırım aracı kurumudur. Komisyonsuz kripto ticareti sunarlar ve platformdaki kullanıcılar manuel veya sosyal olarak yatırım yapma seçeneğine sahiptir. eToro ayrıca, kullanıcıların ünlü yatırımcıların işlemlerini otomatik olarak kopyalamasını sağlayan benzersiz bir CopyTrader sistemine sahiptir.

eToro ile bugün kum satın alın

Binance

Binance, dünyanın en büyük kripto para borsalarından biridir. Daha deneyimli yatırımcılar için daha uygundur ve 600’ün üzerinde seçim yapabileceğiniz çok sayıda kripto para birimi sunar. Binance ayrıca düşük alım satım ücretleri ve kullanıcılarının yararlanabileceği birçok alım satım seçeneği ile bilinir; Eşler arası ticaret, marj ticareti ve spot ticaret.

Binance ile bugün SAND satın alınDiğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın