medyauzmani.com

Theta, kripto risk sermayesi fonlarına 500 milyon dolar yatırım yapıyor


Amsterdam’da (“Theta Capital”) önde gelen bir risk sermayesi yatırımcısı ve fon yöneticisi olan Theta Capital Management, geçen yıl toplamda 500 milyon dolar topladı.

Coin Journal, bir basın açıklamasından şirketin bu tutarı Theta Blockchain Ventures fon programı aracılığıyla Crypto VC fonlarına yatıracağını öğrendi.

Gelecek vaat eden Web3 projeleri hakkında bilgi edinmek isteyen

Theta Blockchain Ventures, bu yenilikçi teknoloji modelinin altında yatan altyapıya odaklanarak, dünyanın en iyi Web 3.0 projelerinin özel finansman turlarında en erken derecelerinde çeşitlendirilmiş olarak ortaya çıkmasını istiyor.

Theta Capital, mevcut piyasa oynaklığının sunduğu fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmak için kripto alanına adanmış üçüncü platformu Theta Blockchain Ventures III ile stratejisini geliştiriyor. Fon 31 Ekim 2022’de kapanıyor.

Theta Capital temsilcisi John Van Marley şu yorumu yaptı:

Theta Capital, düzinelerce orijinal VC ortaklığıyla öncü ve alandaki en aktif yatırımcılardan biri olarak dünyanın en iyi erken aşama blok zinciri projelerinin yaklaşık %80’ine sahiptir. Yatırımcılara, aksi takdirde elde edilmesi zor olacak birçok mükemmel fırsata erişim sağlayabiliriz.

Theta Capital, 2001 yılında kurulmuş tam lisanslı bir AIFMD müdürüdür. Şirket, son dört yılda orijinal kripto sermaye şirketlerine yatırım yapmıştır.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın