medyauzmani.com

TripleS, parçalar üzerinde blockchain tabanlı bir oylama sürecinden sonra bir albüm yayınladı


  • Albüm, grubun şimdiye kadar açıklanan on üyesinin tamamını içeren ilk albüm.
  • Albüm sekiz parça içeriyor.
  • Parçalar, hayranlar tarafından blockchain tabanlı bir oylama süreciyle seçildi.

K-pop kız grubu TripleS, “Rising” şarkısını içeren sekiz parçalık yeni bir albüm “ASSEMBLE” yayınladı. EP, içindeki parçaların seçilme süreci nedeniyle K-pop hayranlarının dikkatini çekti.

TripleS hayranları, COMO jetonlarını kullanarak Modhaus mobil uygulaması “COSMO: the Origin”de 1 Aralık – 8 Aralık 2022 tarihleri ​​arasında oy kullanarak başlık parçasını seçti. Taraftarlar turnuvaya katılarak bir şarkı seçecek. Son turda Song B, ASSEMBLE albümünün baş single’ı oldu.

Oylama sürecinde toplam yaklaşık 57.340 COMO tokeni kullanıldı.

Alt gruplar daha sonra “Gravity” adı verilen blockchain tabanlı bir oylama süreciyle seçildi.

TripleS pürüzsüz bir yapıya sahiptir.

K-pop grubundan bir süper yıldız seçkisi grubun her albümünü süslüyor ve ASSEMBLE’da SeoYeon Yoon, HyeRin Jeong, JiWoo Lee, ChaeYeon Kim, YooYeon Kim, SooMin Kim, NaKyoung Kim, YuBin Gong, Kaede ve Dahyun dahil 10 üye bulunuyor. seo.

Grup yılda bir kez tüm üyelerinin yer aldığı bir albüm yayınlayacak.

TripleS aynı zamanda 30 Ocak’ta Modhaus’un Discord’daki canlı buluşmasına katıldıktan sonra hayranlarıyla canlı bağlantı kurmak için bir etkinlik düzenleyen ilk K-pop grubudur. Modhaus, “SIGNAL” veya vlog formatında videolar yüklediği bir YouTube kanalı işletiyor.

Yeni albüm ASSEMBLE hakkında yorum yapan Modhouse CEO’su Jaden Jeong şunları söyledi:

“ASSEMBLE albümüne çok güveniyorum, özellikle de başlık parçasına yalnızca hayranlar karar verdiği için. Bu, hayranların albümün baş teklisini dinlemelerine ve karar vermelerine izin veren benzeri görülmemiş bir durum. Üçlü ve ASSEMBLE sistemi, hayranın merkezli sistem, eğlencenin geleceğidir.”

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın