medyauzmani.com

Tron fiyatına iki farklı olay!


Tron fiyatı bir yılı aşkın süredir büyük bir trend içinde işlem görüyor. Ancak son zamanlarda tüketiciler güç kazandı ve trendi değiştiriyor. Peki bundan sonra TRX yükselir mi düşer mi?

TRX yükselir mi düşer mi? – Tron’un teknik analizi

Tron (TRX) fiyatı bir yılı aşkın süredir büyük bir trend içerisinde işlem görüyor. TRX son zamanlarda bir geri çekilmeye çok yaklaşmış olsa da, alıcılar toparlandı ve trendi tersine çevirdi. Bu eğilim devam ederse, bir altcoin patlaması olabilir.

TRON imkansızı deniyor!

22 Mart 2021 ile 5 Ekim 2022 arasındaki fiyatlarda TRON dört dip ve dört paralel dip oluşturdu ve bu eğriler trend çizgileri kullanılarak birleştiğinde düşük üçgen paterni ortaya çıkıyor.

Tron fiyatına iki farklı olay!  - TRX yükselir mi, düşer mi?

Bu teknik model, kriptonun %60 düşüşle 0.0237$’a düşeceğini ve 0.0581$ destek seviyesini kıracağını gösterdi.

Bu düşüş, ilk yüksek ve düşük noktalar arasındaki mesafeyi ölçerek ve 0.0581 dolarlık kırılmaya ekleyerek ortaya çıkıyor.

Aslında, TRX’in fiyatı 15 Ağustos ile 26 Eylül arasında yaklaşık %18 düşerek alt üçgenin en altına 0.0581$’a yerleşti. Ancak, bayiler pariteyi yavaşlatmak için güçsüzdü. Böylece tüketiciler geri döndü ve bunu değiştirdi.

Sonuç olarak, TRX %8.3 arttı ve 0.0631 dolardan yükseliyor ve 0,072 dolardan emsallerinin zirvesine ulaşana kadar bu şekilde devam edebilir. Bu hamle %15 kar yaratacak ve TRON’un fiyat artışının buradan sona ermesi muhtemel.

Bununla birlikte, azalan üçgenin hipotenüsünün üzerindeki haftalık bir mum çubuğu, yukarı yönlü bir kırılma yaratır. Bu olaylar dizisi, piyasa koşullarına bağlı olarak %60’lık bir artışla 0.115 $’a kadar çıkabilmektedir.

Bununla birlikte, 0.0581 dolarlık destek alanına yakın bir haftalık mum çubuğu, azalan üçgenden yavaş bir kırılmayı tetikleyebilir ve yukarı yönlü hareketi önleyebilir.

TRX için tahmin aşağı yönlü olsa da, tüccarlar hala 0.0450$ destek seviyesine hafif bir düşüş bekleyebilirler.

Yazımızın yayınlandığı tarihte CoinMarketCap verilerine göre Tron fiyatı 0,06281 dolardan işlem görüyor.

Bilmek isteyebilirsiniz:

“Dört ay içinde dolar düşecek! Gümüş ve Bitcoin kazanın!

Bitcoin balinaları satın almak için düğmeye bastı! 2018’den beri ilk kez…

Tron fiyat tahminleri: Tron TRX jeton vadeli işlemleri ve 2022-2025 tahminleri

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın