medyauzmani.com

TRON TRX/USD yükselmeye devam ediyor. Bu yükseliş dönüş sinyalleri mi?


  • Tron, kripto piyasası daha düşük açıldığından geçen gün %3 kazandı.

  • Ağ işlemlerindeki artış, kısmen yükselişin nedenidir.

  • Bununla birlikte, belirteç, genel piyasa duyarlılığından etkilenmeye karşı hala savunmasızdır.

görebilirsin TRX / USD Son 24 saatte %3 ve geçen hafta %4 arttı. Token, ilk 15 kripto para birimi arasında en yüksek kazanç olan 0,064 dolardan işlem görüyor. Kripto tam iyileşmeye ulaştığında daha iyi kazançlar elde etmeye hazır olabilir mi?

Akıllı sözleşme sistemini kazanan tarafa birkaç faktör koyar. Bunlardan biri işlem hacimlerindeki ani artıştır. Tronscan’ın verilerine göre Tron’un işlemleri 10 Ekim’de 4 milyarı aştı.

Ayrıca, Toplam Kilit Değeri (TVL) geçtiğimiz gün %2 artarak 5.71 milyar dolara ulaştı. Aynı şekilde dApps ağında açılan hesapların sayısı da artıyor. Bu sayı son iki ayda 115 milyona ulaştı.

Olumlu hislerin bir kısmı, geliştiricilerin artan ilgisidir. Aynı şey, azalan ağ işlem ücretlerinden kaynaklanıyor olabilir. O zamandan beri Tron, istikrarlı bir ölçeklenebilirlik gördü.

Son fakat en az değil, Justin Sun’ın söylentileri satın almasıdır. Huobi Küresel. Girişimcinin kripto para borsasının gerçek alıcısı olduğu iddia ediliyor. Ayrıca satın almanın FTX kurucusu Sam Bankman-Fried’in yardımıyla kapatıldığına inanılıyor.

TRON, 0,05 dolardan destek bulduktan sonra yukarı doğru hareket ediyor

eToro

eToro, yatırım yapmak için 75’ten fazla kripto para birimi sunan küresel bir sosyal yatırım aracı kurumudur. Komisyonsuz kripto ticareti sunarlar ve platformdaki kullanıcılar manuel veya sosyal olarak yatırım yapma seçeneğine sahiptir. eToro ayrıca, kullanıcıların ünlü yatırımcıların işlemlerini otomatik olarak kopyalamasını sağlayan benzersiz bir CopyTrader sistemine sahiptir.

TRX’i eToro ile bugün satın alın

Binance

Binance, dünyanın en büyük kripto para borsalarından biridir. Daha deneyimli yatırımcılar için daha uygundur ve 600’ün üzerinde seçim yapabileceğiniz çok sayıda kripto para birimi sunar. Binance ayrıca düşük alım satım ücretleri ve kullanıcılarının yararlanabileceği birçok alım satım seçeneği ile bilinir; Eşler arası ticaret, marj ticareti ve spot ticaret.

Binance ile bugün TRX satın alın

Kaynak: TradingView

Teknik olarak, TRX yükseliş trendinde. Yukarıdaki günlük grafikten, Fibonacci düzeltme seviyeleri 0,0062$ (%23,6), 0,063$ (%38,2), 0,064$ (%50) ve 0,066$ (%61,8) şeklindedir. En yüksek salınım 0,07 ABD doları, en düşük salınım ise 0,59 ABD dolarıdır. Dahası, RSI 64’te olmasına rağmen, daha fazla yukarı yönlü hareket için yeterli alan var.

kapanış düşünceleri

TRON net bir yükseliş trendine giriyor. Fibonacci geri çekilme seviyelerine dayanarak, olası bir toparlanma için izlenecek bir sonraki seviye 0.066 dolar.

Mevcut yükseliş eğilimi, potansiyel bir yükseliş dönüş işaretidir. Bununla birlikte, Tron’un güçlü temelleri olduğu kadar, kripto para biriminin genel hissiyatı da önemli bir faktördür.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın