https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml

Türler arası bir sanat işbirliği NFT projesi olan Herencia Artifex, ilk NFT’sini satıyor


Tokyo, Japonya, 25 Mayıs 2023, Chainwire

Herencia Artifex, sanat dünyasının sınırlarını aşan işbirliğini teşvik eder ve farklı geçmişlere ve tarzlara sahip sanatçıların bir araya gelip yaratıcı çalışmalar üretmeleri için bir yer sağlar.

Proje adı “Herencia Artifex” (HXA kısaltması), “Herencia” (miras) ve “Artifex” (sanatçı) için Latince’dir. HXA projesi, önemli sanatçıları ve el sanatlarını aktarmak için NFT’leri kullanmayı amaçlıyor.

Web3 alanındaki bu türler arası sanatsal işbirliği, yeni sanatsal biçimlerin ve ifadelerin doğmasına yol açacak ve sanat alanının zenginleşmesine katkıda bulunacaktır. Tasarımcılar, NFT koleksiyonu aracılığıyla gerçekçi bir sanat deneyimi yaratmaya kararlı.

NFT İlk “Jazan Katoh”

İlk NFT “Jizan Katoh”, serginin ana sanatçısı ve Budist papaz Jizan Katoh ile ortaklaşa gerçekleştirilen “Kirin” (Kilin) ​​adlı çalışmasından yola çıkıyor.

Kirin, Japonya’da barışçıl bir dünyada ortaya çıkan ve iyi şans getirdiği söylenen hayali bir hayvandır. Qilin, bir 3D sanatçısı olan Mora tarafından bir NFT olarak yeniden doğacak

Koleksiyon, standart tasarımların yanı sıra geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Toplamda 600 NFT satılacak ve her tasarımdan yalnızca 15 adet özel olacak.

Koleksiyon birden fazla renkte mevcut olacak ve birlikte Haziran başında OpenSea’de piyasaya sürülecek. Koleksiyon şu anda satışta ve 31 Haziran’da sona eriyor.

gelecekteki gelişmeler

İkinci NFT “Mei tarafından Çiviler” (

“Nails by mei”, orijinal ve alışılmadık tırnak tasarımları dünyayı büyüleyen ve birçok ünlü ve diğer ünlü tarafından onaylanan bir sanatçı olan Mei Kawajiri ile bir işbirliği olacak.

Ekip, HXA için yaptığı tasarımları görmekten heyecan duyuyor. İçerik oluşturucular, NFT’ye ek olarak Gisan Kato ile bir sanal gerçeklik sanat işbirliği geliştirecekler.

Görüntü kaynağı:Photo by Luisa Opaliski

Mora Vitesse (3D sanatçı ve tasarımcı)

Eğlenceli 3D çizimlere, harflere, tasarıma ve GIF’lere odaklanan 3D sanatçı ve tasarımcı

Herencia Artifex Hakkında

Teknik amaçlar için Herencia Artifex NFT kitleri. NFT sahipleri, özel etkinliklere ve topluluk katılım haklarına öncelikli erişime sahip olacak.

iletişim

mizui, [email protected]Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın