medyauzmani.com

Twitter’da kripto para alım satım sezonu başlıyor – KoinMedya


becommer_koinmedya

Sosyal medya devi Twitter kullanıcıları, kripto para birimleri ve diğer varlıklarla ticaret yapabilecek. Bu işlemler eToro ile ortaklaşa sunulacak. İşte etkinlik hakkında daha fazlası.


Twitter’da kripto para alım satım sezonu başlıyor

Aylarca bekledikten sonra, Twitter kullanıcıları artık kripto para birimleri ve hisse senedi gibi diğer şeylerle ticaret yapmaya başlayabilir. Bu, eToro ile yeni bir ilişki içinde yapılabilir. eToro finans topluluğu, Twitter kullanıcılarına fiyatlar, kripto para birimleri ve diğer ürünler hakkında gerçek zamanlı bilgiler sağlayacak.

Yatırım yapmak isteyen kullanıcılar eToro platformuna yönlendirilecektir. Yeni hizmetin adı “$ Cashtags”.

İlgili – Doğal Shiba Inu yükselişte: BONK fiyatında büyük sıçrama

Twitter’ın “$ Cashtags” hizmeti ne zaman başlıyor?

CNBC tarafından sağlanan ve Twitter’da eToro tarafından onaylanan bilgilere göre Twitter’da “$Cashtags” hizmeti 13 Nisan 2023’te başlayacak.

eto borsa dalgalanması

Twitter kısa süre önce bir kripto para birimi çıkardı. Twitter bir süreliğine logosunu değiştirerek kripto para birimi Dogecoin’in (DOGE) yerini aldı. Evet, bu değişiklik daha sonra değiştirildi.

İlgili – Bitcoin fiyatı için 30.000 dolar civarında çok zor

“$Cashtags” hizmeti, Twitter’ın sahibi Elon Musk’ın finansal hizmetleri platforma entegre etme planının bir parçası olarak geliyor. Böylece “üstün bir program” oluşturma hedefine ulaşmak için adımlar atıyor. Twitter daha önce hükümetle iletişime geçerek gerekli mali izinleri almak istediğini açıklamıştı. Bu izinlerin ne zaman ve nasıl verileceğini bekleyip görmeliyiz.

Elon Musk, Twitter’ı 44 milyar dolara satın aldı. Ünlü iş adamı, Twitter’ı ödeme yöntemi olarak kullanmak istediğini de söyledi. Bu nedenle PayPal ve Apple Pay gibi şirketlerle rekabet edecek.

Tutarlılık – Ethereum’un temel amacı değeri korumaktır.

Kaynak

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın