https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Üç Ok Destekli Kale Protokolü Artan Aktivite Görüyor: ROOK Fiyatı %14 Arttı

Üç Ok Destekli Kale Protokolü Artan Aktivite Görüyor: ROOK Fiyatı %14 Arttı


  • Serbest fon Three Arrows Capital geçen yıl iflas başvurusunda bulundu.
  • Three Arrows Capital, Rook’un 2020’deki ilk turuna yatırım yaptı.
  • Zhu Su ve Kyle Davies’in 25 milyon dolarlık bir bağış toplama etkinliğini tamamladıklarına dair spekülasyonlar var.

İflas etmiş Three Arrow Capital (3AC) hedge fonu tarafından desteklenen Rook likidite protokolü, faaliyetinde bir artış gördü ve ana parası ROOK’un fiyatının günlük 16.38 $’a yükselmesine neden oldu. Yazım sırasında, ROOK hissesi %13,22 artışla 15,33 dolardan işlem görüyor.

Aktivitedeki artış, Three Arrows’un kurucularının “iflas alacakları ticareti için bir borsa” kurmak için 25 milyon dolarlık bir bağış toplama etkinliğini tamamladıklarına dair spekülasyonun ardından geliyor. Bu, DeFi araştırmacısı Ignas’ın tweet atmasından sonra gelir.

3AC’nin Rook ile ilişkisi

2020’de Three Arrows Capital, KeeperDAO’nun Rook Protocol olarak yeniden markalanan ilk turuna yatırım yaptı.

Rook protokolüne aşina olmayanlar için, Ethereum pazarındaki maksimum çıkarılabilir değeri (MEV) temsil eder. Ana hedefi, yağmacı ticaret platformları ve madenciler tarafından genellikle göz ardı edilen değeri yeniden dağıtmaktır. 3AC kurucu ortağı Zhu Su, 3AC’nin KeeperDAO’nun ilk turuna yatırım yaptığı sırada, protokolün Ethereum’u “verimli bir şekilde” tasfiye ederken katılımcıların kazanmasına izin verebileceğini söyledi.

Defillama’dan alınan veriler, Rook’un şu anda yaklaşık 5 milyon dolarlık kilitli toplam değere (TVL) sahip olduğunu gösteriyor; bu, 60 milyar dolarla başlayan birkaç kripto şirketinin çökmesi nedeniyle 2022 kışından itibaren 2021’deki en yüksek değeri olan 606 milyon doların oldukça altında. Terra Ekosistem Doları (LUNA).Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın