medyauzmani.com

UniSwap (UNI) fiyatı, Faz 1, 2 ve 3 ön satışta DigiToads (TOADS) fiyatı arttıkça sabit kaldı


  • DigiToads Phase 3 ön satışının %97’sinden fazlası tükendi.
  • TOADS belirtecinin mevcut fiyatı 0,016 ABD dolarıdır.
  • TOADS jetonunun ön satış sona erdiğinde Uniswap’te listelenmesi bekleniyor.

TOADS jetonunun fiyatı, DigiToads’ın ön satışının her aşamasında yükselir; bu, Uniswap’te listelenmeden önce projeye yatırım yapmak isteyenler için çok uygun bir tekliftir.

Ön satışlar hızla satılıyor, üçüncü ön satışın şu anda %97’nin üzerinde tamamlandığına dikkat çekiliyor. Önizlemeye buradan katılabilirsiniz.

Mevcut oranda, yerel belirteci UNI’nin bu yıl iyi performans gösterdiği Uniswap merkezi olmayan borsada listelenmesi sadece an meselesi. Bu bağlamda, 8 milyon dolarlık Uniswap Kimlik Avı saldırısına tanık olduğumuz 2022’den farklı olarak, bu yıl şu ana kadar büyük bir Uniswap istismarı olmadığına dikkat edilmelidir.

DigiToads (TOADS) iyi bir yatırım mı?

Birçok yeni ICO, kripto para birimi piyasasında sürekli olarak tur atıyor. Bu, özellikle yeni kripto projelerinin lansmanını çevreleyen tüm yutturmaca ve FOMO nedeniyle yatırımcıların yatırım yapmak için uygun bir projeye karar vermesini zorlaştırabilir. Ancak, DigiToads’ın (TOADS) bir fark yaratması muhtemeldir.

Kripto yatırımında hayal kırıklıkları sabit hale gelirken, DigiToads (TOADS) teknik incelemesinde yatırımcılarına ve kullanıcılarına gerçek hedefler ve beklentiler vaat ediyor. Herkes için bir şey var. DigiToads (TOADS), ilk ön satışını başlatmasının ardından birkaç hafta içinde, kripto para birimi yatırımcıları arasında artan popülaritesini gösteren üç ön satışı başarıyla tamamladı.

Prequel’in başlangıcından bu yana büyüyen DigiToads (TOADS) yutturmaca, insanların genel olarak proje hakkında heyecanlı olduğunu gösteriyor. Genel olarak yatırımcılar, kullanıcılarına gerçek fayda sağlayan ICO projeleri konusunda genellikle heveslidir.

kurbağa nedir?

TOADS, DigiToads platformunun yerel kripto para birimidir. Ethereum blok zinciri kullanılarak oluşturulan bir meme parasıdır. DigiToads ekosisteminde bir hizmet belirteci olarak işlev görmenin yanı sıra sahiplerine ikincil pazarlarda ticaret yapma fırsatı vermek üzere tasarlanmıştır.

Öte yandan, DigiToads platformu, aylık olarak düzenlenen ticaret yarışmalarıyla topluluk üyeleri için ödüller yaratmayı amaçlayan bir Web3 oyunudur. Bu ticaret yarışmaları, DigiToads topluluğu içindeki kullanıcı sayısını ve günlük ciroyu artırmak gibi ikili bir amaca hizmet eder.

Uniswap Listesi Yaklaşımları Olarak DigiToads (TOADS) Beklentileri

UniSwap (UNI), Ethereum blok zincirindeki en popüler merkezi olmayan borsalardan biridir. Üçüncü bir tarafın kripto işlemlerine müdahale etme ihtiyacını ortadan kaldırır, bu da gönderen ve alıcı için anonimlik ve güvenliği korurken dünyanın her yerinden transferlerin yapılabileceği anlamına gelir.

Uniswap geçen yıl 8 milyon dolarlık bir kimlik avı saldırısının kurbanı olsa da, borsa saldırıdan sonra bile güçlü kaldı ve yerel tokeninin fiyatı da sabit kaldı. DEX, istikrarını yıllar içinde kanıtladı, bu nedenle DigiToads dahil olmak üzere yeni kripto projelerinin çoğu, ilk orijinal token listesi olarak Uniswap’i hedefliyor.

Uniswap’te listeleme, DigiToads’ın TOADS belirteçleri gibi geniş DeFi pazarı sunan belirteçlerin DeFi endüstrisinde önemli ölçüde maruz kalmasını sağlar.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın