medyauzmani.com

Ünlü bir uzmandan “altcoin’in tam dönemi” açıklaması – KoinMedya


becommer_koinmedya

Kripto para piyasasında geniş çapta takip edilen bir uzman, piyasanın önemli bir aşamaya girdiğini söylüyor. Analistin “altcoin dönemi” hakkında söylediklerinin ayrıntılarına girelim.


Ünlü bir uzmandan “altcoin çağı” açıklaması

Ünlü uzman ve girişimci Michaël van de Poppe, Youtube’da 163.000 takipçiyle yeni bir kripto analiz videosu paylaştı. Burada, Bitcoin’in (BTC.D) baskın grafiğinin zirveye ulaşmış olabileceğini ve şimdi düşmeye başlayacağını söylüyor.

Bitcoin’in baskın grafiği (BTC.D), Bitcoin’in hakim olduğu dijital para biriminin toplam pazar payını gösterir. BTC.D grafiğindeki düşüş, altcoinlerin Bitcoin’den daha hızlı büyüdüğünün bir göstergesi.

İlgili – Altcoin çağı Ethereum yükselirken mi gelecek?

Van de Poppe’ye göre, yakında Ethereum’un (ETH) (ki bu da stake yapanların paralarını çekmelerine izin verir) Şanghay’da yeni bir altcoin çağı başlayabilir. Açıklıyor:

“Bitcoin hakimiyet verilerine bakacak olursak burada kritik seviye olan yüzde 50’ye ulaştığını görebiliriz. Burada biraz daha ileri gidebilirsin diye düşündüm. Ama sonra Şanghay devriminin gerçekleştiğini fark ettim. bununla ilgili bir önceki yorumumda

“Artık Bitcoin hakimiyet tablosunu neredeyse düzeltebiliriz. Buradaki zirveden sonra düzeltme aşaması başlayacak. En son Ethereum Merge düştüğünde olduğu gibi, muhtemelen çok yükselecek.”

Van de Poppe, tasavvur ettiği altcoin döneminin birkaç ay sürebileceğini düşünüyor. Sonra Bitcoin devralacak.

İlgili – Kripto para birimi bir haftada %60 artarken, Bitcoin kenarda

BTC.D tablosu şu anda Bitcoin’in piyasaya yüzde 47,16 oranında hakim olduğunu gösteriyor. Uzman Van de Poppe’nin bahsettiği büyük ölçeğin altında.

İşte uzmanın doğru kelimeleri söylediği bir video:

Kaynak

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın