medyauzmani.com

Ünlü bir uzmandan Bitcoin ve kripto rallisi, itibari para 2022 yılı sonuna kadar yok edildi


Tanınmış bir kripto para birimi uzmanı, 2022’nin son çeyreğinde para biriminin değerinin düşmesiyle birlikte Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin bir araya gelebileceğini söylüyor. Bakalım uzmanların ne dediğinin detaylarına bakalım.


Ünlü bir uzmandan Bitcoin ve kripto rallisi, itibari para 2022 yılı sonuna kadar yok edildi

Meslektaşları kripto para birimi uzmanı Benjamin Cowen ve Digital Wealth News’den Mike ile yeni bir tartışma programı yürüten InvestAnswers kalabalığı, şimdi Bitcoin (BTC) ve kripto piyasası lehine birkaç önemli katalizörün oluşmaya başladığını söylüyor. Açıklıyor:

“Enflasyon düşüyor. Nasıl düştüğünü bilmiyoruz. İstenen aksamalarla bunun çok hızlı bir şekilde gerçekleştiğini öngörebiliriz. Önümüzdeki iki ila üç ay için iyi tüketici fiyat verileri alacağız.

Piyasalar gerçekten düşüyor. [S&P 500 için], 3500 puan başlangıç, 4800 puan altı ila 12 ayda tahminimdir. Ve bunun yanında çok para var. Piyasalara 3 trilyon dolar girmesi bekleniyor.

İlgili – Bitcoin fiyatında teknik çizgileri aşmak için karar anı: BTC’nin teknik analizi

Fiat para birimlerinden kaçan yatırımcılar Bitcoin patlamasını alkışladı!

Savaş durursa (Rusya ile Ukrayna arasında) oyun kripto ve piyasalarda başlıyor demektir. Ama Fed, büyük konuşuyorlar, çok zorluyorlar ama ısırıyorlar mı?

Almanya ve İngiltere’nin bu hafta aldığı tedbirlerin ardından kredi piyasalarında oynaklık görüyoruz. Çin, kalan trilyon rezervini yakında boşaltacağını açıkça belirtti. Bu, DXY’yi (ABD dolar endeksi) düşürecek ve umarım piyasaya giren diğer para birimlerini destekleyecektir. “

İlgili – Ethereum fiyatının 1.300 $ desteğe ihtiyacı var: ETH’nin mevcut analizi

Kripto uzmanı, geçmişte dördüncü çeyreğin pazarda büyüdüğünü söyledi. Bu yıl tekrarlamak için iyi nedenler var. Uzman ayrıca, bu ülkelerin para birimlerinin düştüğü alanlarda yatırımcıların bununla başa çıkmanın bir yolunu arayacağını da açıklıyor. Şimdi paranın yüzde 1-2’si Bitcoin ve kriptoya gitse fiyatlara büyük etkisi olacak.

Kaynak

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın