medyauzmani.com

Ünlü kripto para analiz şirketinden Bitcoin uyarısı! – KoinMedia


becommer_koinmedya

Kripto para endüstrisindeki lider bir araştırma firması, Bitcoin (BTC) için temel ölçümlerin göğüs bölgesine işaret ettiğini söylüyor. BTC analiz şirketinin uyarısının detaylarına bir göz atalım.


Ünlü kripto para analiz şirketinden Bitcoin uyarısı!

Ünlü kripto analiz şirketi Santiment, Bitcoin para biriminin değişmek üzere olduğunu söylüyor. Bu, piyasanın düşüş eğiliminde olduğunun önemli bir göstergesi olacaktır.

Kripto tüccarları, asla sona ermeyen vadeli işlem sözleşmelerinde uzun veya kısa pozisyon alabilirler. Piyasaların likit kalabilmesi için peşin fiyat olarak bilinen normal piyasa ile spot fiyat arasındaki fark üzerinden dönemsel ödemeler yapılması gerekir.

Santiment diyor ki:

“Bitcoin para biriminin Binance üzerinde nasıl çalıştığını görelim. Kalıcı sektör için fon temini için en büyük platform burası. Şu anda trader’lar önceki aylara bakarak pozisyon alıyorlar. Fiyat ise şu an piyasalarda hareket ediyor.” Döviz fiyatının ters yönü Burada yeterince zaman verildiğinde biraz endişe verici.”

İlgili – Bitcoin fiyatı, güçlü BTC desteğiyle 28.000 doların altına düşüyor

Bitcoin Teknik Analizi: BTC Fiyatına Ne Olur?

Bitcoin fiyat tablosu Kaynak: TradingView

Santiment aynı zamanda sosyal medya faaliyetlerini de yönetmektedir. Bu, Bitcoin fiyat tahminleri yapmaya çalışan tacirlere yararlı bilgiler sağlayabilir. Bu veriler, piyasadaki tüccarların ve satıcıların ne durumda olduğunu gösterir. Santiment, son beş hafta içinde tüccarların kripto para birimi Bitcoin’in büyümesi konusunda giderek daha az iyimser hale geldiğini söylüyor. Aynı zamanda fiyatların genellikle kalabalığın beklentilerine aykırı hareket ettiği bilgisini paylaşırlar. Tarihsel veriler bunu gösteriyor.

İlgili – Dev Bitcoin’in inanılmaz kârı 10 yıl sonra uyandı

Tüccarlar ne kadar şüpheci olursa, fiyat o kadar yüksek olacaktır. Santiment verileri artık aşağıdakileri gösteriyor. Sosyal medyada hem ayılar hem de inekler düşüşte. Aslında, yılın başına kıyasla BTC konuşanların sayısı azaldı. Bu, insanları nasıl kandıracağını bilmediği anlamına gelmez. Piyasada güvensizlik var.

Kaynak

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın