https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Ünlü Uzman Bitcoin Hakkındaki Son Düşüncelerini Paylaştı – World Digital Media News

Ünlü Uzman Bitcoin Hakkındaki Son Düşüncelerini Paylaştı – World Digital Media News


Kriptohaberleri.gen.tr – Bitcoin Fiyat analizleriyle tanınan Peter Brandt, son kripto para birimi hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

Twitter üzerinden görüşünü aktaran Peter Brandt, Bitcoin kısa vadede 3 günlük takip eden stop kontrol sinyalinin oluşabileceğini söyledi. İzleyen durdurma kuralı, Brandt’ın otobiyografisinde ele aldığı risk yönetimi tekniği olarak bilinir.

Peter Brandt’ın Twitter hesabında paylaştığı günlük grafiğe göre, Bitcoin geçen hafta bir baş ve omuzlar modeli oluşturdu. Ayrıca dünkü kapanış fiyatı, kuruluş günü olarak görülen mum çubuğunun üzerinde kaldı. Buna dayanarak Brandt, baş ve omuzlar formasyonuna göre küçük pozisyon açan yatırımcıların bugün fiyat hareketini takip etmesi gerektiğini söyledi. Sonuç olarak Brandt, küçük alım satım yapan tacirlere bugünün fiyatına dikkatlice bakmalarını ve dünün ortalama yüksekliği olan 22.300$’ın üzerinde kapanırlarsa pozisyonlarını kapatmalarını tavsiye etti.

Deneyimli profesyonelBitcoin fiyatıyla ilgili yaptığı son açıklamada BTC için 25.000 dolarlık bir fiyat belirtmiş ve bu sefer “çift dayanak” olarak adlandırdığı stratejisinin bir alt model oluşturacağını söylemişti.

En son Bitcoin borsası

BitcoinDünkü harekette %2’lik bir toparlanmanın ardından, bugünün alıcıları ile yakınlaşmaya devam ediyor. Son verilere göre Asya ticaret seansının açılışından bu yana %2’den fazla değer kazanan Bitcoin, 22.600 dolara yükseldi.

Dolayısıyla 9 Şubat’ta görülen günlük %5’lik artışın ardından kayıplar tersine döndü ve Bitcoin alıcıları 21 Ocak – 8 Şubat işlem dönemine girmekte zorlanıyor.

Author: Günay Caymaz

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın