medyauzmani.com

Uzman Van de Poppe’den Ekim ayında LINK, MATIC ve diğer üç altcoin için tahminler


Ünlü kripto para endüstrisi uzmanı, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK) ve Ethereum (ETH) ölçeklendirme yöntemi Polygon (MATIC) fiyatlarının Ekim ayında toplanabileceğini söylüyor. Ayrıca 3 altcoinin aynı analizini paylaşıyorlar.


Uzman Van de Poppe’den Ekim ayında LINK, MATIC ve diğer üç altcoin için tahminler

Twitter’da 629.900 takipçisi bulunan ünlü kripto uzmanı Michael van de Poppe, bazı altcoinlere ilişkin Ekim ayı analizini paylaştı. Dolayısıyla LINK’in fiyatı bu ay mevcut fiyatından yüzde 21 artacak. Diyor:

“Chainlink’in dördüncü çeyrekte tekrar güçlü olmasını bekliyorum. SmartCon’un bitmesi nedeniyle son satışlara rağmen. Bu nedenle uzun olabilen hisseler 7 dolar civarında. Veya 7.65 dolar seviyesine dönebilir. Bu olursa olursa, bir sonraki hedef 9 dolar olacak.”

Uzman Van de Poppe'den Ekim ayında LINK, MATIC ve diğer üç altcoin için tahminler

Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Van de Poppe de MATIC’e bakıyor ve ona göre, Poligon’un fiyatı 0,80 $ bölge anahtarının üzerine çıktıktan sonra güçlü görünüyor. Diyor:

“0.72 dolarlık bir geri çekilme, yükselişin devam etmesini sağlıyor. Şu anda çok fazla seçenek yok. Ya 0,72 dolar kaybedecek ve 0,56’ya gidecek. Ya da korunacak ve 0,80 dolara dönecek.”

İlgili – Çokgen nedir ve geleceği nedir? MATIC parası iyi bir yatırım mı?

Uzman Van de Poppe'den Ekim ayında LINK, MATIC ve diğer üç altcoin için tahminler

Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Şu anda MATIC, son 24 saatte %4 artışla 0,81$’dan işlem görüyor.

AVAX, ATOM ve LUNC için Analist Yorumları

Analistin düşündüğü bir sonraki madeni para Çığ. Van de Poppe’ye göre AVAX, 18 doları desteklemek için 16,75 dolarlık fiyatını korumalı. AVAX son gün yüzde 4 değer kazandı ve 17.14 dolardan işlem gördü.

Analistin radarındaki bir sonraki altcoin Cosmos (ATOM). Ona göre, ATOM büyük bir gelişmenin ortasında. Kısa vadede 14 doları göreceğini tahmin ediyor. 13,35 dolardaki direnç, boğalar yolculuğuna devam etmeden önce desteğe dönüştürülecek. ATOM 12.88 dolardan işlem görüyor.

Son olarak, analist Terra Luna Classic’in (LUNC) fiyatına bakar. Ona göre, LUNC konferansa devam etmek için merkezi bölümleri korumalıdır. 0.0003 dolarlık alana bakıyor ve buna göre 0.00036 dolar kırılırsa 0.00045 dolar seviyesi görünüyor.

İlgili – Terra Luna Classic (LUNC) nedir? LUNC haberleri ve geliştirme

Kaynak

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın