https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Venom Vakfı ve Hub71, Abu Dabi’den Blockchain teknolojilerinin büyümesini ve benimsenmesini hızlandırmak için ortaklar.

Venom Vakfı ve Hub71, Abu Dabi’den Blockchain teknolojilerinin büyümesini ve benimsenmesini hızlandırmak için ortaklar.


Abu Dhabi, Birleşik Arap Emirlikleri, 20 Şubat 2023, Chainwire

Abu Dhabi Global Market (ADGM) tarafından lisanslanan ilk katman-bir blok zinciri olan Venom Foundation, yeni kurulan şirketlere kurumsal düzeyde çözümler sağlamak ve kurumsal blok zincirinin benimsenmesini kolaylaştırmak için Abu Dabi’nin küresel teknoloji ekosistemi Hub71 ile birlikte çalıştı.

Venom Foundation ve Hub71 arasındaki iş birliği, Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) bölgesi ve ötesinde blockchain teknolojilerinin büyümesini ve benimsenmesini hızlandırmaya odaklanacak. Venom Vakfı, yeni başlayanlara ve kuruluşlara iş geliştirmede, dijital varlıkları düzenlemede ve blok zinciri ve ilgili teknolojileri benimsemede yardımcı olmak için Hub71’in özel Web3 platformu ve dijital varlıklar uzmanı olan Hub71 + Digital Assets ile yakın bir şekilde çalışacaktır.

ADGM’nin denetime tabi yatırım yöneticisi Iceberg Capital, tarafların ortak hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için ağını ve uzmanlığını daha da güçlendirecek olan işbirliği için Venom-Hub71’i bir araya getirdi.

Kuluçka, hızlandırma ve hibe programları için endüstri standartlarını yükseltme hedefiyle Venom Vakfı, girişim sermayesi, risk sermayesi ve teknoloji alanındaki uzmanlığını ve bilgisini, Hub71 + Digital Assets’ten büyümek ve ölçeklendirmek için yeni başlayanları desteklemek için kullanacak. Ek olarak, yeni başlayanlar ve yerleşik şirketler, Web2’den Web3’e başarılı bir şekilde geçiş yapmak için Venom blok zincirini kullanmanın avantajlarından yararlanabilecekler.

Ortaklığın bir parçası olarak Venom ve Hub71, yerel ve uluslararası girişimleri Hub71+ dijital varlıklarına dahil etmek için birlikte çalışacak. Yeni başlayanlar, niş ekosisteme katılarak, yıkıcı blockchain teknolojilerine geçişi hızlandırmak için çeşitli ortaklar ve önde gelen Web3 varlıkları ile ortaklık kurabilecek ve işbirliği yapabilecek. Startup’lar da Hub71’in katma değerli ve teşvik programlarından yararlanacak.

Venom Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Peter Kneese şu yorumu yaptı: “İşbirliği, gelişmekte olan teknolojilerin tüm potansiyelini ortaya çıkarmanın anahtarıdır. Burada, Abu Dabi’nin finans merkezinde böylesine inanılmaz bir işbirliği oluşturmuş olmaktan gurur duyuyoruz. Birlikte çalışarak, Abu Dabi’den dünyaya işletmeler ve topluluklar için daha iyi bir gelecek inşa edebiliriz.

Hub71’de Büyüme ve Strateji Başkanı Elodie Robin Guillerm şunları söyledi: “ODKA bölgesindeki yeni başlayanların Abu Dabi’den Web3 teknolojileri geliştirmesine ve ölçeklendirmesine yardımcı olmak için Venom Vakfı ile işbirliği yapmaktan heyecan duyuyoruz. Hub71 + Digital Assets, endüstri uzmanlarını ve Venom Vakfı gibi önde gelen oyuncuları bir araya getirerek, yıkıcı iş büyümesini hızlandırıyor ve kurucular için iş ve yatırım fırsatları yaratıyor.”

Hub71 + Digital Assets’e gömülü girişimler ayrıca Venom’un sonsuz ölçeklenebilir blok zinciri mimarisine ve Web3 çözümlerini oluşturmalarına yardımcı olacak çok yetenekli profesyonellerden oluşan bir ekibe erişebilecek.

Iceberg Capital CEO’su Mustafa Khreibeh şunları söyledi: “Venom Vakfı ile Hub71 arasındaki bu gelecek vaat eden ortaklıktan memnunuz ve bu ortaklığın bölge genelinde Web3 teknolojilerinin geliştirilmesi için çok faydalı olacağına güveniyoruz. Iceberg, her iki tarafın da ortak hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için uzmanlığından yararlanacak.”

Venom blok zinciri, ademi merkeziyet, ölçeklenebilirlik ve güvenliği korurken en son dinamik parçalama teknolojisini kullanan eşzamansız bir zincirdir.

Venom Vakfı, yeni başlayanların yapılandırılmış ve ölçeklenebilir bir ortamda büyümesini sağlayan temel altyapıyı sağlar. Kuruluşun birincil odak noktası, hem özel hem de kamu kuruluşları ve hükümetler için Web3’e kolay ve güvenli geçişler sağlayan ve aynı zamanda ağ gecikmesi veya maliyetlerinde artış olmadan büyük işlem hacimlerini yöneten MENA bölgesindeki teknolojilerdir.

Hub71’in canlı topluluğu, 20 ekonomik sektörde faaliyet gösteren 200’den fazla girişimden oluşur. Ortaklık ve işbirliği değerleri üzerine kurulan Hub71, girişimcileri etki odaklı yatırımcılar ve şirketlerle buluşturur ve işlerini ölçeklendirme ve küresel pazarlara ulaşma konusunda onlara destek olur.

Venom Vakfı Hakkında

Venom, ADGM’nin yetkisi altında faaliyet gösteren ve jeton çıkarma lisansı ile çalışan ilk lisanslı blok zinciridir. Yatırımcılar ve finansal hizmetler şirketleri için bir vaha olan ADGM, Venom’u dünyanın ilk uyumlu blok zinciri olarak konumlandırarak yetkililere ve kurumlara inşa etme, yenilik yapma ve ölçeklendirme özgürlüğü veriyor.

Birkaç şirket tarafından Venom blok zincirinde bir dizi dApp ve dahili protokol geliştirilmiştir. Artık Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da ve tüm dünyada CBDC’lerin benimsenmesi için bir köprü olma potansiyeline sahiptir.

Daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: İnternet sitesi | twitter

Iceberg Capital Hakkında

ICEBERG Capital Limited, ADGM merkezli bir FSRA yetkilisi Sınıf 3C Prudential Investment Manager’dır. ICEBERG Capital, doğrudan, özel sermaye, risk sermayesi, teknoloji ve sanal varlıkları kapsayan çeşitlendirilmiş yatırım yönetimi platformları sağlayan, hızla büyüyen bir alternatif varlık yönetimi firmasıdır. ICEBERG Capital ayrıca yerel ve uluslararası piyasalardaki yatırım portföyleri, finansal araçlar (hisse senetleri, ETF’ler, emtialar, türevler vb.) gibi geleneksel varlık yönetimi hizmetlerinin yanı sıra menkul kıymetler ve blockchain teknolojisi için özel platformlar sunar.

Iceberg Capital hakkında daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: Web sitesi | Linkedin

Hub71 Hakkında

Hub71, Abu Dabi’de, küresel pazarlara, bir sermaye ekosistemine, küresel bir ortaklar ağına ve son derece yetenekli yeteneklerle dolu canlı bir topluluğa erişim sağlayarak, kurucuların herhangi bir sektörde küresel olarak sürekli büyüyen yerel teknoloji şirketleri kurmasını sağlayan küresel bir teknoloji ekosistemidir. , Geleceğin organize edici düşüncesi tarafından yönetilir.

Abu Dabi Hükümeti ve Mubadala Yatırım Şirketi’nin desteğiyle Hub71, kamu ve özel sektörden yatırım, iş faaliyetleri ve teşviklerin kullanılabilirliğini sağlamak için teknoloji girişimleri, yatırımcılar, hükümet ve kurumsal ortaklardan oluşan canlı topluluğunu büyütüyor. Hub71’in girişimcilik altyapısı, katma değerli yazılımı, etkinleştirme hizmetleri ve destek paketleri sayesinde, kurucular geniş çapta onaylanmış teknolojileri amaç ve etki ile inşa edebilir ve ölçeklendirebilir. Hub71, Abu Dabi’ye yeni beyinler ve teknolojiler getirme, küresel olarak kalıcı teknoloji şirketleri kurmanın yeni yollarını bulma ve ülkenin sürekli ekonomik gelişimini sürdürme misyonundadır. Daha fazla bilgi için www.hub71.com adresini ziyaret edin ve bizi @Hub71AD #Hub71 takip edin.

Daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: İnternet sitesi | twitter | Linkedin

iletişim

Adam Newton [email protected]Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın