medyauzmani.com

VET, HT, LDO, LUNC – Dünya Dijital Medya Haberleri


Kriptohaberleri.gen.tr – Bugün kripto para piyasasında günümüzün en popüler altcoinlerinin trendlerini özetledik.

Sonuçlar (VET) iki yeni gelişmenin ardından yükseliyor

VeChain (VET) dünden bu yana %15 artışla 0,031 dolar bandına yükselerek iyileşmeye devam ediyor. Kripto para birimi geçen hafta %21’lik bir artış gördü.

Küçük işletme-1 akıllı sözleşme platformunun bir parçası olarak faaliyet gösteren VeChain, başta iklim değişikliğiyle mücadele olmak üzere birçok sektörde benimseme konusunda büyük adımlar atıyor. Son zamanlarda protokol, benzersiz yeteneklere sahip sıfır eşikli bir karbon yönetimi hizmeti (SaaS) yazılım programı olan VeCarbon’u piyasaya sürdü.

Kuruluşların artmasıyla birlikte VeChain, ikinci büyük kolaylaştırıcı olarak görülen Blockchain protokollerinin kullanımında da sınırları zorluyor. Simplex ile projeyi başlatmak için mevcut anlaşma ile birçok modern şirket, diğer şeylerin yanı sıra VeChain sürecinin hızına ve düşük maliyetine erişebilecek.

HTHuobi’nin Hong Kong’daki lisans geliştirmesi nedeniyle %20’ye yakın arttı

Huobi borsası HT, değişikliğin baş danışmanı Justin Sun tarafından söylendi. Hong Kong‘da lisans başvurusunda bulunacağını açıklamasının ardından hızla yükseldi.

HT bugün %21’lik bir artış kaydederek 6,1 dolara ulaştı ve an itibarıyla yükseliş trendini sürdürüyor. Justin Sun’a göre Huobi, Hong Kong’da yeni bir borsa kurmak için lisans başvurusunda bulunacak. Huobi’nin amacının Çin’in özerk bölgesindeki yüksek değerli ve yüksek gelirli müşterilere yerel düzenlemelere uygun olarak hizmet vermek olduğu söylendi.

Lido (LDO) fiyatı, V2 Liquid Staking duyurusuyla artıyor

Ethereum Ağındaki likit platform Lido, Şubat ayının başında önemli değişiklikleri duyurdu. Yönünü tersine çeviren ve değişikliği duyuran LDO, Şubat ayının ilk haftasından bu yana %50’ye kadar yükseldi ve şu anda 3$ sınırı civarında seyrediyor.

Ancak LDO’nun hacmini artıran tek nedenin bu yükseltme olmadığı düşünülüyor. ABD düzenleyicilerinin son günlerde daha fazla hizmet sunan kripto şirketleri üzerindeki artan baskısının, yatırımcıların yerleşik platformlara yönelmesine neden olduğu söyleniyor. Bu, dünyanın en büyük Ethereum sıvı staking platformu olan Lido’da faiz oranlarında bir artışa neden olur.

Lido’nun geliştiricileri, geçtiğimiz günlerde duyurulan güncellemenin iki önemli özelliği olduğunu ve internetin gücünü artıracağını söyledi. Lido şu anda toplam ETH hissesinin yaklaşık %30’una denk gelen 5.1 milyon ETH’ye sahip.

Terra Klasik (LUNC), 2023’ün ilk yarısında başarı için yeni bir oyun geliştirmeyi planlıyor

LUNC ağındaki doğrulayıcılardan biri olan Garuda Nodes, 2023’ün ilk yarısına kadar. Toprak Klasik ağda sponsorlu oyna-kazan (P2E) oyunlarını başlatma planlarını duyurmak.

Terra Classic Blockchain oyunu Garuda The Protector olarak adlandırıldı. Garuda Nodes ekibi tarafından sunulan bu sürdürülebilir ve ölçeklenebilir proje topluluk tarafından memnuniyetle karşılandı. Oyunun ayrıca LUNC yanmasını desteklemesi bekleniyor.

Author: Günay Caymaz

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın