medyauzmani.com

VORJ lansmanından sonra Vechain fiyat artışı


Vechain (VET) fiyatı, VeChain’in Web3-as-a-Service platformu – Blockchain Made Easy olan VORJ’yi piyasaya sürdüğünü duyurmasından sonra %4 saatten fazla arttı.

Lansmanından bu yana Vechain, blockchain teknolojisinin benimsenmesinin önündeki engelleri çözen çözümler oluşturmaya odaklandı. VORJ, Vechain’in piyasaya sürdüğü önemli çözümlerden biridir.

VORJ platformu

VORJ platformu, blockchain geliştirme sürecini neredeyse tamamen kapsıyor, böylece teknik uzman olmaya gerek kalmadan Web3 yapılarını kitlelere açıyor. Herkesin VeChainThor blok zincirinde akıllı sözleşmeler oluşturmasına, dağıtmasına ve bunlarla etkileşime girmesine izin veren, belirteçsiz bir Hizmet olarak Web3 platformudur.

Kullanıcıların VechainThor blok zincirinde dijital varlıkları yayınlamaya başlamak için Solidarity’yi anlamaları gerekmeyecek.

VORJ, tanıdık bir Web2 kullanıcı deneyimini yalnızca birkaç tıklamayla web üzerinde dijital varlıklar oluşturma yeteneğiyle birleştirir. Kullanıcıların işlem ücretlerini ödemek için kripto varlıklarını yönetmesine bile gerek yok. VORJ, VORJ’e ilişkin ücretleri üstlenir; Bu, Web3’e girişin önündeki ana engeli kaldırmada oldukça büyük bir adımdır.

EVM uyumluluğu

VeChainThor blok zinciri, VORJ’nin endüstri standardı olarak kabul edilen güvenli ve savaşta test edilmiş OpenZeppelin akıllı sözleşmeler sunmasını sağlayan, Ethereum Sanal Makinesi (EVM) uyumlu bir blok zinciridir.

Ayrıca VORJ, VORJ arabiriminde ERC-20 misli sözleşmeler veya ERC-721 misli olmayan sözleşmeler (NFT) oluşturmayı sunarken, VORJ Uygulama Programlanabilir Arayüzü (API) kullanıcılara çok çeşitli token standartları sağlar.

Ayrıca VORJ, mevcut VechainThor projeleriyle sorunsuz bir şekilde entegre olur.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın