medyauzmani.com

Wabi coin nedir? WABI/USD yorum, geleceği ve haberler


Wabi coin nedir? WABI coin yorumları nasıl? WABI coin geleceği ve fiyat tahminleri umut vadediyor mu? WABI coin ile ilgili gelişmeler bu yazımızda.

Wabi coin yorumları

 

WABI/USD – 1 WABI kaç dolar? Canlı WABI coin fiyatı

Wabi coin nedir?

Halen dünya genelinde dolaşan 461 milyar doların üzerinde sahte ürün var. Bu problem, sahte kozmetik ürünlerin piyasaya sızdığı ve pazarı büyük ölçüde rahatsız ettiği Çin’de giderek artan büyük bir sorundur. 300.000’den fazla bebek, soruşturma üzerine melamin denilen bir kimyasal ile bağlantılı olduğu tespit edilen yiyecek maddelerine kurban gitti.

Wabi Token hangi soruna odaklanıyor?

WaBi, özelleştirilmiş bir Walimai modülünü içeren bir dijital şifreleme ortamıdır. Sonuç olarak, ürün satışlarında ve benzer pazar verilerinde doğru bir sekme bırakarak sahte olmayan bir sistem görevi görebilir

Projenin işlevselliğini daha da genişletmek için dijital ve fiziksel varlıkları RFID etiketleri aracılığıyla birbirine bağlayan bir dijital bağlama sistemi kullanıyor. Bu etiketler son teknolojiyi kullanır ve aşağıdakiler gibi özelliklere sahiptir

 • Anti-kopyalama işlevselliği
 • Gerçek zamanlı kimlik doğrulama yetenekleri
 • Uzaktan izleme

WaBi’yi kullanırken, müşteriler giyim, ilaç, alkol ve kozmetik gibi günlük nesneler de dahil olmak üzere çok çeşitli tüketici ürünlerini takip edebilecek. Sadece bu değil, WaBi ayrıca online satın alım yapmak, Walimai kullananların ödüllendirilmesine yardımcı olmak için blok zincir tabanlı bir sadakat programı kullanıyor.

 • Platform tam olarak çalışır durumda ve App veya Google Play Store’dan indirilebilir.
 • Sahteciliği önlemek için anti-yeniden kullanım tasarımı kullanan RFID etiketleri kullanır.
 • Basit UI’su nedeniyle platformun genel kullanılabilirliği yüksektir.
 • Alıcılar ve satıcılar için eşit derecede iyi çalışır.
 • Toplam 56.000.000 token satılıktır.

wabi-token-nedir

Proje, özellikle gerçek zamanlı malların takibi amacıyla Walimai etiketi adı verilen bir güvenlik protokolünü kullanıyor. Bu etiket belirli bir üründe bağlandıktan sonra, tedarik zinciri boyunca serbestçe izlenebilir. Buna ek olarak, kullanıcılar aşağıdaki gibi hayati diğer bilgileri de izleyebilirler:

 • Bireysel şifreleme kimlikleri
 • Dinamik gömülü ürün kodları
 • Coğrafi konum ve durum

Kullanıcılar WaBi platformuna giriş yaptıktan sonra, hepsi RFID etiketlerinin kullanımı ile güvence altına alınmış geniş bir ürün yelpazesi satın alma seçeneğine sahiptir. Sadece bu değil, sistem tamamen merkezsizleştiği için tamamen katılımcıları tarafından kontrol edilir.

Ayrıca, müşteriler elektronik etiket sistemini kullanarak emirlerinin değiştirilmediğinden emin olabilirler. Bu sadece alıcılara piyasa güvenini aşılamakla kalmaz, aynı zamanda satıcıların müdahale ile ilgili konularda endişelenmeden ürünleri tüm dünyadan güvenli bir şekilde göndermelerine izin verir.

Son olarak, üreticiler Walimai protokolüyle izleme zincirini yakından takip edebilir ve böylece mallarının küresel pazar içinde dağılımı ve akışını denetleyebilir.

NASIL ÇALIŞIYOR?

Tüm bu projenin anahtarı, bir ürün tedarik zinciri içerisinde uygulandığında, malların taklit değil de gerçek olduğunu doğrulamak için kolayca kullanılabilen Walimai RFID etiketlerin kullanılmasıdır.

Tüm bunlar, her parsele basit bir şekilde tanımlayıcı eklenmesi ile yapılır ve bu, blok zincirin şeffaflığı sayesinde gerçek zamanlı izleme imkanı sağlar.

wabi Wabi coin nedir? WABI/USD yorum, geleceği ve haberler

Benzer projeler geçmişte bu teknolojiyi uygulamakta başarılı olamasa da, WaBi, işlemlerin blokaj zincirinden akıcı bir şekilde geçirilmesini sağlayan ve böylece uygulanmasına olanak tanıyan ölçeklenebilir bir çözüm ortaya sunduğu için harika şeylere gebe görünüyor. 

Ayrıca, WaBi’nin Çinli müşteri tabanı için özel olarak tasarlanmış kendi sadakat programının olması da önemlidir. Bu benzersiz teşvik modeli ile platform, WaBi’yi düzenli olarak kullanan katılımcılara ödül verecek.

Son olarak, günümüzde distribütörler arasında yaygın olan arbitraj ile ilgili sorunları reddetmek suretiyle, WaBi maliyet farklılaştırma unsurlarını azaltabiliyor ve böylece hem alıcılar hem de satıcılar için daha yüksek getiri elde edebiliyor.

SON DÜŞÜNCELER

WaBi, ölçeklenebilir fonksiyonel modeli ile perakende sektörünün – en azından Çin’de – çalışma biçimini yeniden tanımlamayı taahhüt ediyor.Asya’daki blok zincir projelerin batı kripto piyasasında da önemli bir çekişmeye başlamış olması sürpriz olmayacak.

Bu projeye yatırım yapmaya başlamak istiyorsanız, WABI, şu anda Binance, IDEX ve EtherDelta’da sunuluyor.

Wabi coin yorum ve grafiği

WABI coin CoinMarketCap ve diğer kripto para fiyat verileri paylaşan platformlardan listelenmiyor. Investing’de ise bu yazı hazırlanırken fiyatı 0.00174 dolar olarak görünüyor. Son bir yılda ise fiyatı yüzde 98 düştü. Aynı platformun verilerine göre son bir yıl içindeki zirve ve dip seviyeleri şöyle:

 • WABI coin fiyatı 52 haftanın zirvesi:  0,18172 dolar
 • WABI coin fiyatı 52 haftanın dip seviyesi:  0,0003 dolar

Wabi coin nedir? WABI/USD yorum, geleceği ve haberler

WABI coin fiyatı ve grafiği Kaynak: TradingView

 

Wabi coin geleceği ve fiyat tahmini

Wabi coin geleceği ve fiyat verileri ise ilgili piyasada yeterli veri yok. Bundan dolayı şu an herhangi bir fiyat tahmini paylaşamıyoruz.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın