medyauzmani.com

Warren Buffett yine kripto para haberlerine giriyor. AltSignals ön satışı hakkında ne derdi?


Kıdemli kripto eleştirmeni Warren Buffett, yatırım şirketi Berkshire Hathaway Brezilya fintech devi Nubank’taki 1,5 milyar dolarlık yatırımını sürdürürken kripto para birimi haberlerine yeniden giriyor.

Bu yoruma rağmen Warren Buffett, kripto para biriminin “çok kötü bir sona ulaşacağına” inanmasının üç nedenini özetleyen yıllık mektubunu yayınladı. Alım satım sinyalleri platformu AltSignals, yerel ASI madeni parası için bir ön satış etkinliği duyurduğunda, Buffett aslında bu konuda şüpheci olabilir, ancak kripto para birimi yatırımcıları aynı fikirde olmayabilir – bunun yerine, ASI’yi şu anda yatırım yapmak için en iyi kripto para birimlerinden biri olarak görüyorlar.

Warren Buffett’in kripto para biriminin ölümünün ardındaki 3 nedeni

Nubank’ın net varlıklarının %1’ini Bitcoin’e (BTC) tahsis etmeye devam etmesiyle Warren Buffett’ın kripto para birimini onaylamamasını dengelemek zor olsa da, emektar, kriptoya olan güvensizliğinde kararlılığını sürdürüyor. Son yıllık mektubu, muhalefetinin üç nedenini özetledi:

  1. Şifrelemenin benzersiz bir değeri yoktur – Buffett, somut nakit akışı ve üretim sağlayan şirketlerde hisse senetlerini tercih ediyor.
  2. Kripto para birimlerinin para olarak kabul edildiğine inanmıyor. Buffett, “Bir para birimi testini geçmiyor. Kalıcı bir değişim aracı değil ve bir değer deposu değil” diyerek, uzun süredir bitcoin’in değerine itiraz ediyor.
  3. Kripto para birimini anlamıyor. Buffett, kripto para birimleri hakkında fazla bir şey bilmediğini ve bu nedenle bir ticaret pozisyonu almadığını itiraf etti.

Kripto para birimi yatırımcıları, Buffett’in kripto para birimleri konusundaki tavsiyelerini yıllarca reddettiler ve açıklamalarına rağmen geniş pazarların patlamasıyla bunu yapmaya devam ettiler. AltSignals’ın ASI satış öncesi ticaret forumlarında ve Telegram gruplarında ivme kazanmasıyla, birçok kişinin bu yıl yatırım yapmak için en iyi kripto para birimlerinden biri olduğuna inanmasının nedeni budur.

AltSignals nedir?

Alt Sinyaller AltAlgo, 2017’deki lansmanından bu yana 50.000’in üzerinde bir topluluk kurarak şimdiden dünyanın önde gelen ticaret sinyali sağlayıcılarından biridir. Pazar lideri AltAlgo ticaret göstergesi aracı, yatırımcıların Daily crypto’dan çeşitli finansal işlemlerde karlarını maksimize etmelerine yardımcı olmuştur. Forex’ten CFD’lere kadar Binance vadeli işlemlerine yönelik işlemler.

AltSignal’ın istihbarat ticareti başarısı, kullanıcıların 32 ayın 19’unda Binance’te vadeli işlemlerde varlıklarını 10 kat artırmasıyla kanıtlandı. Şimdi platform, ActualizeAI ticaret yığınını kullanarak çıktısını artırmak ve üyeleri için daha iyi sinyaller oluşturmak için yapay zekaya yöneliyor.

Actualize AI, zaten güçlü olan çıktısını almak ve doğruluğu ve kaliteyi artırmak için birkaç AI tekniği kullanır. Makine öğrenimi, sinyallerin regresif örüntü tanımasını kullanır ve kural tabanlı mantığın uygulanmasına izin vererek çok daha iyi tahminler sağlar.

Bu arada, tahmine dayalı modelleme, geçmişteki ticaret verilerinin eğilimlerini çıktıya uygulayarak, piyasaların geçmişte nasıl performans gösterdiğine dayalı olarak daha doğru tahminler yapılmasını sağlar. Sonuçlara pekiştirici öğrenmeyi basitçe uygulayarak, ActualizeAI sinyalleri, topluluğuna her ticarette mükemmel dengelenmiş bir risk/ödül oranı sağlar.

ASİ nasıl çalışır?

ASI Premium Sürümü, tüm AltSignals ekosistemini desteklemenin yanı sıra ActualizeAI ticaret yığınının gelişimini destekleyecektir. ASI, AltSignals üzerinde bir takas aracı olarak kullanılacak, işlemlere olanak sağlayacak ve yatırımcılara ticaret yolculuklarında yardımcı olmak için değerli erişimin kilidini açacaktır.

Tüm ASI madeni para sahipleri, AI üye kulübüne katılma fırsatına sahip olurken aynı zamanda AI destekli sinyallere erişimin kilidini anında açar. Bu üyeler, en heyecan verici ve kazançlı özel ve halka açık ön satış fırsatlarına özel erişimden yararlanırken, yeni özelliklerin ve ürünlerin beta testi için kripto ödülleri kazanabilecekler.

Madeni para sahiplerine mükemmel bir fayda sağlamanın yanı sıra ASI madeni parası, tüm sahiplerine AltSignals’ın gelecekteki yönünü belirlemek için oy hakkı sağlayan değerli bir yönetişim madeni parası olmayı hedefliyor.

ASI 2023’te ne kadar yükseğe ulaşabilir?

Yatırımcılar, esasen geniş ticaret yetenekleriyle birlikte AI teknolojisinin erken benimsenmesi nedeniyle, ASI madeni parasının potansiyelinden inanılmaz derecede heyecan duyuyorlar. Görünen o ki, büyük bir gömülü fayda ve deflasyonist token seviyesi, daha geniş bir kitleyi çekmeye hazırlanıyor ve yapay zekanın sonuçlarına ulaşırken ASI’ye olan talebi artırıyor.

Bunu akılda tutan uzmanlar, ASI madeni parasının potansiyelinin onu 2023’ün sonundan önce 1 dolar sınırını aşabileceğine inanıyor ve bu da onu bu yıl yatırım yapmak için en iyi kripto para birimlerinden biri haline getiriyor. Bu, 0,02274 $’lık nihai satış fiyatından 40 katlık bir artışı ve ASI belirteçlerini 1. Turda 0,015 $’lık bir indirim fiyatıyla tutan yatırımcılar için daha da büyük bir getiriyi temsil eder.

ASI iyi bir yatırım mı?

Muhtemelen, Warren Buffett, ASI’nin ön teklifini, bu noktaya kadar tüm kripto projelerine sahip olduğu aynı kararsız onaylamama düzeyiyle görecek. Bununla birlikte, kripto para birimi yatırımcıları, tokenları mümkün olan en düşük fiyattan tutarken yatırım potansiyellerini en üst düzeye çıkarmak için önümüzdeki haftalarda ve aylarda AltSignals’ı önceden satmaya bakarak, bağlı kalamazlar.

Mevcut bir proje, geniş bir kullanıcı tabanı ve gerçek dünyada AI ile neler başarılabileceği sanatını kullanan ilk blockchain projelerinden biri tarafından desteklenen ASI’nin sınırları yoktur. Satış öncesi yatırımcılar için büyük potansiyel getirisi ile bu yılın en iyi kripto para birimi belirteçlerinden biri olması muhtemeldir.

ASI’ye katılabilirsiniz satış öncesi Burada

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın