medyauzmani.com

Web3 girişimi nethy, 1,3 milyon dolarlık bir başlangıç ​​turunu tamamladı


  • Web3 başlangıcı, kullanıcılara çeşitli yatırım fırsatlarına erişim sağlar.
  • nealthy, fonları NFT ve kripto para birimi yatırım alanını artırmak için kullanacağını söylüyor.
  • Neatehy, giderek kripto dostu bir yetki alanı olan Dubai’de kuruldu.

NFT’lere çeşitlendirilmiş maruz kalma ve kripto para birimlerine yatırım sağlayan Ethereum tabanlı Web3 girişimi nealthy, yatırım alanındaki birkaç üst düzey yatırımcı tarafından desteklenen bir tohum finansman turunda 1,3 milyon dolar güvence altına aldı.

Başlangıç, Salı günü CoinJournal’a gönderilen bir basın açıklamasında, finansman turunun Kasım 2022’de sona erdiğini söyledi. Duyuruya göre, onu destekleyen önemli Web3 yatırımcıları arasında popüler kripto yatırımcısı “DonGeraldo” da yer alıyor.

Dubai merkezli platform, sermaye enjeksiyonunu ekibini büyütmek, yeni yetenekler almak ve daha fazla benimsemek için kullanacağını söylüyor.

Nealthy, Web3 yatırımında daha fazla büyümeyi hedefliyor

Web3’e olan ilgi artmaya devam ediyor ve neethy, pazarın önündeki engelleri kaldırarak bu ekosistemden yararlanmanın yollarını arıyor. Girişim bunu, geleneksel borsa yatırım fonlarını (ETF’ler) taklit eden yatırım varlıkları olan endeks belirteçleri aracılığıyla başarıyor.

Ürün, ani pazar değişimleri durumunda sorunsuz portföy çeşitlendirmesi ile dijital varlıkların zincir üzerinde depolanmasına izin verdiğinden, yatırımcılar Web3 alanına kolayca ve hızlı bir şekilde yatırım yapmak için endeks belirteçlerinden yararlanabilir.

Kayan yazı belirtecinin bir örneği, diğer teklifler gibi mavi çipli NFT’lere kabaca 1:1 oranında bağlı bir değere sahip olan NFTS$Nealthy’dir.

nealthy CEO’su Ludwig Schroedl yaptığı açıklamada, özellikle NFT ticaret pazarlarında yaşanan patlayıcı büyüme ile kripto sektöründe çeşitlendirmeye olan ilginin arttığını belirtti.

Bu, ilk kez yatırım yapanlar için daha da geçerlidir. Ve bunu NFT’lerle yapabilirsek, blok zincirindeki her varlıkla yapabiliriz.

Başlangıç ​​dört gözle bekliyor genişler Alfa sürümünden önce piyasaya sürülen birkaç ürünle yayıldı.Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın