https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Wemade, Space and Time ile stratejik ortaklığını duyurdu

Wemade, Space and Time ile stratejik ortaklığını duyurdu


  • Wemade ve Space and Time, yeni nesil GameFi’ye güç sağlamak için blockchain teknolojisini kullanmak istiyor.

  • WEMIX CEO’su Shin Kim, “Blockchain, oyunun geleceğidir” diyor.

  • Ortaklık, blockchain oyun endüstrisindeki bir sonraki oyun geliştirici dalgasını hazırlamayı amaçlıyor.

Güney Kore’nin önde gelen oyun geliştirme şirketi Wemade, merkezi olmayan veri ambarı şirketi Space and Time (SxT) ile stratejik bir ortaklık kurduğunu duyurdu.

Bu işbirliği, 1,4 milyar dolarlık piyasa değerine sahip bir şirket olan Wemade’nin, büyüyen blockchain hizmetleri ve oyunları serisini desteklemek için SxT’nin geliştirici araçları paketinden yararlanmasına olanak tanıyacak. Wemade, gişe rekorları kıran RPG oyunu “The Legend of Mir 2″nin arkasındaki oyun stüdyosudur.

Wemade’e göre, merkezi olmayan Uzay ve Zaman araçları, şirketin dünyanın ilk oyunu MIR4 de dahil olmak üzere 20’den fazla kâr amaçlı (P2E) oyununa hizmet vermesine yardımcı olacak. Ortaklık, Wemade’s aracılığıyla yürütülecek blok zinciri oyunları WEMIX OYUN platformu.

Yeni nesil GameFi’nin geliştirilmesi için destek

WEMIX PLAY, NFT’ler için WEMIX 3.0 ana ağını, DeFi’yi ve bu ekosisteme güç verecek WEMIX para birimini içeren devasa Wemade ekosisteminin bir parçasıdır. WEMIX ayrıca ölçeklenebilirliği, kullanıcı gizliliğini ve güvenliği geliştirmek için Zero-Knowledge Proof (ZKP) protokollerinden yararlanacak olan Ethereum Layer-2’yi başlatıyor.

Wemade blok zinciri sistemi, geliştiricilerin gerçek zamanlı analizlere erişimi ve kurcalamaya karşı koruma da dahil olmak üzere Uzay ve Zaman ürünlerinden büyük ölçüde yararlanacaktır. Diğer önemli özellikler, sunucusuz API ağ geçidi erişimi ve düşük maliyetli zincir üstü depolamadır.

Bu işlevler, merkezi olmayan uygulamaların (dApp’ler) kolaylaştırılmış geliştirme ve devreye almanın anahtarıdır. Wemade, çeşitli P2E oyunlarında karmaşık kar planları sunmak için bu özelliklerden de yararlanabilir.

Platforma göre, Space and Time ile ortaklık, GameFi’nin gelişiminin bir sonraki aşaması için süper şarj konusunda işbirliği yapmayı amaçlıyor. Ortaklık, blockchain oyun endüstrisine yardımcı olacak.”Bir sonraki oyun geliştirici dalgası gemideSpace and Time’ın CEO’su ve kurucu ortağı Nate Holiday dedi.

WEMIX CEO’su Shin Kim’e göre, blockchain oyunları oyunculara dijital varlıkları üzerinde daha fazla kontrol ve sahiplik fırsatı sunuyor ve SxT ile iş birliği, bunu ilerletmek için genel hedefin bir parçası.

Geleneksel oyunların blok zinciri dönüşümü büyümeye devam ederken, Space and Time ile ortaklık, blok zinciri altyapı yeteneklerimizi güçlendirmeye yardımcı olacak ve oyunlar arasında bir ekonomi oluşturma taahhüdümüze katkıda bulunacaktır.,” ekledi.

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın