medyauzmani.com

Whale Alert, Bitstamp’a 15,5 milyon dolarlık XRP transferini izliyor – World Digital Media News


Bugün kripto para borsası Bitstamp’a yaklaşık 15,5 milyon $ değerinde 25 milyon XRP’lik önemli bir transfer hareketi izlendi. Bu hareket, büyük kripto para birimi işlemlerini izleyen bir hizmet olan Whale Alert tarafından vurgulandı.

Twitter hesabı @XRPwallets’ten gelen yorumlara ve Bithomp tarafından sağlanan verilere göre, bu önemli miktardaki XRP’nin göndericisi Ripple‘ın Talep Üzerine Likidite (ODL) hizmetiyle bağlantılı. Bitstamp’ın daha önce ODL olarak anılan Ripple Payments’ı desteklediği biliniyor. Bu hizmet, 70’in üzerinde pazarda uluslararası para transferlerini kolaylaştırmak için kullanılıyor.

Önceki hafta sonu, Crypto-Law.US’in kurucusu John Deaton, XRP’ye yatırım yapmak için zamanlama konusundaki bakış açısını paylaştı. Deaton’ın görüşleri, BlackRock ETF’siyle ilgili artık çürütülmüş bir söylentiye verilen tepkiler ve Yargıç Analisa Torres’in XRP satışlarının yasallığı konusunda Ripple lehine verdiği Temmuz kararını içeren piyasa heyecanı zemininde geldi. Deaton, yatırımcılara FOMO kaynaklı potansiyel fiyat artışları meydana gelmeden önce XRP satın almayı düşünmelerini tavsiye ederek kripto para birimine yatırım için stratejik bir yaklaşım önerdi.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın