medyauzmani.com

XRP fiyat ve işlem hacminde artış gördü, yeni cüzdan rekoruna ulaştı – World Digital Media News


Kripto para birimi XRP, son haftalarda fiyatında ve işlem hacminde görülen artışla birlikte önemli bir canlanmaya tanık oldu. Token’ın fiyatı 16 Ağustos’taki düşüşünden bu yana ilk kez 0,6 $’a ulaştı ve iki hafta içinde %25’lik bir artış gösterdi. Bu toparlanma, en az 10.000 token tutan 277.620 cüzdanın tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasını izleyerek yatırımcı güveninin tazelendiğini gösteriyor.

Fiyatlardaki toparlanmaya ek olarak, XRP’nin işlem hacminde de önemli bir artış görüldü. İşlem hacmindeki son %57,66’lık artış, 2,19 milyar dolar değerinde token alım satımına denk geliyor ve kripto paraya olan ilginin yeniden arttığını gösteriyor.

Santiment’ten elde edilen veriler, büyük yatırımcılar ya da ‘balinalar’ arasında güvenin yeniden canlandığının altını çiziyor. Ekim ayında her biri 1 milyon dolar değerinde 255’in üzerinde işlem gerçekleştirilerek son üç ayın en yüksek seviyesine ulaşıldı. Hem cüzdan sayısındaki hem de alım satım faaliyetlerindeki bu artış, XRP’nin büyük ölçekli yatırımcılar arasında ivme kazandığını gösteriyor.

XRP’yi çevreleyen son gelişmeler, yatırımcı duyarlılığının hızla değişebildiği kripto para piyasasının değişken doğasını vurgulamaktadır. XRP için mevcut yükseliş trendi, önemli miktarda token tutan cüzdan sayısının artması ve artan alım satım faaliyeti ile yatırımcılar arasında olumlu bir görünüme işaret ediyor.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın