medyauzmani.com

Yatırımcı ve fon yöneticisini şaşırtan Bitcoin fiyat tahmini – KoinMedya


becommer_koinmedya

Ünlü bir kripto para birimi fon yöneticisi, Bitcoin fiyatıyla ilgili korkunç tahminlerini bir kez daha dile getiriyor. Bu öngörüye göre BTC fiyatı birkaç bin doların işaret ettiği seviyelere ulaşacak. İşte bahsettikleri seviyeler ve sebepleri.


Ünlü bir yatırımcı ve fon yöneticisini şaşırtan bir Bitcoin fiyat tahmini

Tanınmış yatırımcı ve fon yöneticisi Dan Tapiero, Bitcoin (BTC) fiyat tahminlerini güncelledi. Tanınmış bir isim gören BTC’nin fiyatı 500.000 dolara kadar çıkabiliyor.

Kripto endüstrisinden Scott Melker ile röportaj yapan Tapiero, kripto fonu 10T’nin kurucusu. Bu fona neden bu ismi verdiğini söylüyor. Çünkü 2019 yılında kripto para piyasasının 30 kat artarak 10 trilyon dolar seviyesine ulaşacağını söyledi. Bu karşılaştırmanın ardından kurduğu fona 10T adını verdiğini açıklıyor.

İlgili – Kripto para ticaret sezonu Twitter’da başlıyor

Ünlü lider, kripto para piyasasının değerinin 10 trilyon dolara ulaşacağına ve Bitcoin fiyatının 300 bin dolar ile 500 bin dolar arasında bir değere sahip olacağına hâlâ inandığını söylüyor. Açıklıyor:

“2019’un ortalarında fonu kurduğumdan beri aklımda olan düşünceler bunlar. O zamanlar kripto para piyasası 300 milyar dolar iken 30x yaparak 10 trilyon dolara ulaşabilir dedim. O yüzden fona 10T adını verdim. Bu da 10 trilyon dolar demek.

Fon adına sektörün büyümesi konusundaki düşüncelerimi ortaya koydu. Yani 30x ile kripto para piyasasının 10 trilyon dolar olmasını bekliyorum. Bu durumda Bitcoin’in fiyatı da 300.000$ ile 500.000$ arasında olacaktır. Bence eninde sonunda o seviyeyi göreceğiz. 2019’da da öyle sanıyordum, şimdi de öyle düşünüyorum. “

Ünlü yatırımcı, eski Bitcoin’in tahmin etmek için biraz eski bir kripto para birimi olduğunu da kabul ediyor. Ona göre, şu anda 10 trilyon dolar muhafazakar görünüyor. Çünkü şu anda kripto para piyasasının değeri 1.28 trilyon dolar. Bir yıl önce 3 trilyon dolardı. Bu durumda Bay Dan Tapiero, 10 yıl içinde 10 trilyon dolardan fazla olacağını söylüyor.

Bitcoin fiyatı 30.000$ civarında işlem görüyor. BTC hakkında daha fazla bilgi için bkz.:

İlgili: Bitcoin fiyatı için 30.000 dolar bölgesindeki kritik seviyeler

Kaynak

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın