https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml

Yeni Çıkan Madeni Paralar (Tokenlar) – Yeni çıkan kripto para birimleri


Yeni piyasaya sürülen madeni paraları (jetonları) inceliyoruz. İşte ön satıştan sonra hangi kripto para birimlerinin piyasada yeni olacağı ve hangilerinin ralli yapacağına dair detaylar.

2023 yılında kripto para piyasalarına olan ilgi arttı. Piyasanın geneli ve uzmanların dalgalı seyri Bitcoin fiyatı yükselecek Bu beklenti yatırım yapmak isteyen kişilerin tereddüt etmesine neden olmuştur. Ancak yatırım yapmak isteyenlerin çoğu yeni çıkan coinlere yöneliyor. Yeni çıkarılan madeni paralar Özellikle ilk listelendiğinde ve daha sonra fiyatları kurtarmak için ilerlediğinde yüksek getiri sağlar. Bu durum tam tersi yönde gelişebilir ve piyasaya yeni girmiş bir para biriminin fiyatı düşebilir.

Yeni çıkan coinlere yatırım yapmadan önce projeyi iyi araştırmak, destekleyen ve partner firmalardan, ne kadar yatırım Veriler değerlendirilmelidir. Dünya genelinde yeni çıkan coinlerden faydalanan birçok kişi olsa da ani kayıp riski olduğu unutulmamalıdır.

Yeni çıkan madeni paralar

Piyasaya sürülecek yeni madeni paraların bir listesi coinmarketcap adresinde bulunabilir. Bunun dışında farklı platformlardan çıkacak coinleri takip edebilirsiniz. piyasada mevcut 487 kripto para borsası Her gün yeni paralar listelenir. 2023’te yeni paralar çıkacak En dikkat çeken projeler neler, açıklayalım;

Yeni Giriş Binance Paraları

Yeni paralar basılacak

Yeni başarılı projelerden bazıları Binance borsası tarafından takip ediliyor ve destekleniyor. özellikle Binance Akıllı Zincir ağında Başlatılan projeler ve madeni paraları yakında Binance borsasında listelenecek. Dünyanın en büyük işlem hacmine sahip borsalarından biri olan Binance’in listelediği coinler yatırımcılardan yoğun ilgi görüyor. Bu, yeni madeni paraların değerini artırır.

Girilecek Yeni Binance Coin’ler Liste, platformun reklamlar bölümünde düzenli olarak duyurulur. Listeyi oluşturmadan önce Launchpad veya Launchpool bölümlerinden yeni listelenen coinleri görüntüleyebilir veya ön satışa katılabilirsiniz.

Connor boyut $
Bebek Bebek Fluky 37.923,72
Başkan Ron D 3.39 Milyon
sallamak 209.931,43
sıkıcı 2,10 m
X-GPTXGPT 35.195.02
Bebek Grinch 56.018.04
bam 62.640,94
ClubFi Ağı 7.954,15
Bebek Pop Kraliçesi 811229.91
Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın