medyauzmani.com

Yılın Kripto Kumarhanesi BC.GAME, Daha İyi Özelliklerle Yeniden Tasarlanan Yeni Web Sitesini Başlattı


Willemstad, Curaçao, 4 Ekim 2022, Chenwire

Bugün BC.GAME, oyuncular için daha fazla ve daha iyi özelliklerle yeniden tasarlanan web sitesinin lansmanını duyurdu. Bu, BC.GAME’in dünya çapındaki oyuncularına en iyi deneyimi ve memnuniyeti sağlamaya devam etmek için yaptığı birçok çabadan biridir.

BC.GAME yeniden tasarlanmış bir web sitesi sunuyor

Ana web sitesi, eski sürüme kıyasla daha temiz ve daha düzenli bir tasarıma sahip yeni bir UI düzeni görüntüler. Oyuncular ayrıca sitede yazılan açıklamaları çevirmek isterlerse farklı diller de seçebilirler. Portekizce, Endonezyaca, Rusça, Vietnamca, Korece ve İspanyolca gibi diller artık oyunculara açık.

Son zamanlarda BC.GAME, futbol ve e-spor dünyasının en tanınmış iki ismi olan AFA ve Cloud9 ile ortaklıklar kurdu. Yeni site, topluluğu kumarhane ortaklarının katıldığı en son etkinliklerle güncel tutmak için özel bir sponsorluk sayfasına sahiptir.

BC.GAME oyuncuları için cesur ve daha iyi özellikler

Yeni tasarımın bir parçası olarak, oyuncular artık her kullanıcının oyun tavsiyelerinden, oyun sağlayıcı detaylarından ve oyun açıklamalarından faydalı içeriğe erişebilecek.

Oyun etkileşimleri de artık mevcut. Oyuncular oyunları oylayabilir, beğenebilir, yorum yapabilir, paylaşabilir ve oynadıkları oyunlar hakkında geri bildirimde bulunabilirler.

Ek yeni bir resmi çalışan doğrulama sayfası özelliği ve güncellenmiş bir KYC geri bildirim özelliği gibi daha fazla güvenlik özelliği eklendi.

Tüm oyuncular, yeni BC.GAME web sitesinde bu cesur ve daha iyi özelliklere erişebilecek.

BC.GAME COO’su Chris, “iGaming endüstrisi hızla ilerliyor. Buna ayak uydurmak küçük bir başarı değil. Endüstri liderleri olarak, çağın ötesinde olmaktan daha fazlasını yapmaktan gurur duyuyoruz. Hedefimiz, Bunu başarmanın tek yolu topluluğumuzla iletişim kanallarını açık tutmaktır. BC.GAME ekibi adına, sağladıkları tüm yorum ve öneriler için sadık topluluğumuza teşekkür etmek istiyorum bu son yükseltme.”

BC.GAME Hakkında

BC.GAME, oyunculara en iyi çevrimiçi kumarhane deneyimini sağlayan topluluk tabanlı bir kripto kumarhanesidir. 2017 yılında piyasaya sürülen BC.GAME, Lightning Network’ü destekleyen ilk kumarhaneler arasında yer alıyor ve yalnızca kumarhane endüstrisinde değil, aynı zamanda blok zinciri alanında da devrim yaratıyor. Son zamanlarda spor bahislerinin eklenmesiyle, kullanıcılar spor, slot, canlı masa oyunları ve hatta popüler Bitcoin dahil 8000’den fazla oyunun tadını çıkarabilirler (BTCÇarpışma oyunu. BC.GAME birçok endüstri ödülü kazanarak 2022’nin kripto kumarhanesi oldu. Platform birçok önde gelen kripto para birimini kabul ediyor ve son zamanlarda zorunlu ödemeleri kabul etmeye başladı.

Daha fazla bilgi edin:

İletişim

Halkla İlişkiler, Deneme Domingo, BC Oyunu, [email protected]

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın