https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Youtube görüntülemeler satın alındığında görünmesi ne kadar sürer?

Youtube görüntülemeler satın alındığında görünmesi ne kadar sürer?

Youtube’dan para kazanmanın oldukça popüler olduğu günümüzde Youtube video izlenme arttırma yöntemleri çeşitlidir. Videoları güncel tutmak, ilgi çekici içerikler üretmek, trend olan konularda videolar oluşturmak, yaratıcı öne çıkanlar belirlemek gibi yöntemler doğal olarak izlenme sayınızı artırmanıza yardımcı olur. Doğal yöntemler size yetmiyorsa internetten YouTube izlenme satın al işlemleri ile videolarınızın izlenme sayısını kolay ve hızlı bir şekilde artırabilirsiniz.


Gerçek izlenme vaadinde bulunan firmalardan ve güvenli ödeme yöntemleri kullanan firmalardan hizmet almak doğru olacaktır. Fake hesapların sağladığı izlenme sayısı videolarınızda istenilen etkileşimi sağlamayabilir. Ayrıca güvenli ödeme yöntemlerini kullanmayan satıcıların sizi dolandırma olasılığı da düşüktür. Farklı paket ve fiyat seçenekleri ile internetteki sağlayıcılardan size uygun paketleri satın alarak reytingleri yükseltebilir ve kısa sürede kanalınızı en popüler kanallardan biri haline getirebilirsiniz.


Satın alma sonrası görünümler ne zaman geçerli olur?


YouTube izlenme satın alma seçeneklerinden birini kullandıysanız ve bu seçenek gerçek hesap sahiplerinden oluşan bir paket ise satın alma işleminden sonraki ilk 24 saat içinde etkisini göreceksiniz. Ancak burada öyle bir durum var ki çalıştığınız satıcı size nasıl bir vaatte bulundu ve kanalınız için izlenmelerin belirlenmesi ne kadar sürdü? Bazı satıcılar ilk 1 ila 48 saat içinde tanımlanacağını taahhüt eder.
Burada bir diğer konu da alınan izlenme sayısıdır. Çünkü çok fazla izlenme satın aldıysanız etkinin kanalınızda görünür hale gelmesi biraz daha uzun sürebilir. Size gerçek hesaplarla izlenme süresi sunan ve güvenli bir ödeme yöntemini kabul eden bir satıcı ile kanalınızı büyütmek daha güvenilir ve daha hızlı olabilir. Ancak unutulmamalıdır ki organik olarak ve kendi başınıza kazandığınız takipçi sayısı ve izlenme sayısı en güvenilir ve emin yoldur. Uzun bir süreç ve zorlu bir durum olsa da bu tür paketleri satın almak yerine özgün ve kaliteli videolar yükleyerek diğer kanal sahiplerinden sıyrılıp popüler bir kanal olabilirsiniz.

Yorum yapın