https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Yükselişe geçen ADA için dikkat edilmesi gereken önemli noktalar – World Digital Media News

Yükselişe geçen ADA için dikkat edilmesi gereken önemli noktalar – World Digital Media News


Mütevazı bir büyüme sergileyen ADA hissesi, bir aylık seyrinde kazançlarını bir miktar artırdı. Büyük bir suç işlememiş olsa bile küçük düzeltmeler yapardı. Büyük altcoin de istikrarını gösterdi.

Kripto para biriminde güzel fikirler devam ediyor. Bu sadece pazarla ilgili değil, aynı zamanda iç işlerine gelen yeni verilerle de ilgiliydi. Haftanın çift hanelerine giren ADA coin, 0,3760 dolardan işlem görüyor.

Kardan, yaklaşık 13,14 milyar dolar olarak belirlenmiş bir piyasa değeri ile kripto para birimleri arasında en çok sermayeye sahip olanlardan biri. Stabilcoin (stable kripto para) derslerini de gösteren altcoin, bu alanda da iyi olduğunu göstermiş oldu. Bu yıl, Cardano, çok sayıda beklentiye ve büyüyen bir ekosisteme sahip bir Kademe 1 blockchain sistemidir.

Geliştiriciler ADA ücretlerini yükseltiyor

Protokol, yakın zamanda, geliştiricilerin Cardano ana zincirinin güvenliğine dayalı yeni blockchain ağları oluşturmasına olanak tanıyan bir uzantı çerçevesi olan Sidechain Toolkit’in piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Cardano, uzun zamandır beklenen stablecoin lansmanının önümüzdeki hafta başlayacağını söyledi. COTI ile ilgili projeler hakkında bilgi yayınlayan bir Twitter hesabı olan Coti’s World, kriptonun en eleştirel eleştirmenlerinden biri olan Lark Davis’in tweet’ine yanıt olarak haberi doğruladı.

DJED stablecoin beklendiği gibi piyasaya sürülürse, Cardano stablecoin en iyi rakiplerden biri olacak. Ethereum onu bazı katilleriyle karşılaştıracaklar.

Cardano’nun büyümesi şu anda 1 aylık bir ziyarette ortaya çıkıyor, ancak 30 günün en yüksek seviyesi olan 0,3866 $ olarak gösterilen dijital para birimi ileriye doğru ilerlemek istiyor.

Cardano’nun harika bir destek grubu var ve madeni paranın emsallerine göre daha fazla sermayeye sahip olmasına rağmen iyi bir destek alıyor. Günlük artış yüzde 5 civarında olmasına rağmen aylık artış yüzde 40’ı geçti.

Bu makale ilk olarak Kripto Para Haberlerinde yayınlanmıştır.

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın