medyauzmani.com

ZIL, kaldırma için EVM’yi hedef alıyor


  • Zilliqa fiyatı, satın alma baskılarının ZIL’i 0,035 $’a düşürmesinin ardından gün içi en düşük seviyesi olan 0,032 $’a düştü.
  • Zilliqa ekibi geçtiğimiz günlerde EVM uyumluluğunu getiren merakla beklenen yükseltmenin 25 Nisan 2023’te başlayacağını duyurdu.
  • ZIL’in fiyatı ilk duyurunun ardından yükseldi ve boğalar daha fazla kazanç elde etmek istiyor.

Zilliqa (ZIL) fiyatı Pazar günü düştü ve Sharding Network yerel tokeni yaklaşık %9 düşüşle 0,032 $ oldu.

Düşüş, ZIL’in ağ haberlerinin ortasındaki yükseliş momentumunun fiyatları 0,035’in üzerine çıkarması üzerine son birikmiş kazanımlarından vazgeçtiğini gördü.

Zilliq 2.0, 25 Nisan 2023’te piyasaya çıkıyor

Zilliqa ana ağında Ethereum Sanal Makinesi (EVM) uyumluluğu sağlayan Zilliqa 2.0’ın geçen hafta duyurusu, ZIL’in fiyatının 0,035 doların üzerine çıktığını gördü.

21 Nisan tarihli bir blog gönderisinde belirtildiği gibi, yükseltme 25 Nisan 2023’te yayınlanacak ve Solidity uygulamaları için tam uyumluluk ve MetaMask da dahil olmak üzere EVM dApp’leri ve cüzdanları arasında ZIL jetonlarının sorunsuz aktarımı gibi önemli faydalar sağlanacak.

Yükseltme aynı zamanda Zilliqa’nın hızını ve ölçeklenebilirliğini geliştirerek geliştiricilerin blok zinciri üzerinde geliştirme yapmasını kolaylaştıracak şekilde ayarlandı. Geliştiriciler, Zilliqa’daki ücretlerin Ethereum’dakinden birkaç kat daha ucuz olduğunu fark edeceklerdir.

Zilliqa fiyat tahmini: ZIL için sırada ne var?

5,5 milyar doların üzerinde ZIL hissesi, 4,5 milyonun üzerinde benzersiz adres ve tamamlanan 47 milyonun üzerinde işlemle, Zilliqa’nın büyüdüğü açık. Bununla birlikte, Zilliqa 2.0’dan sonraki EVM uyumluluğunun ZIL’in fiyatı için ne anlama gelebileceği konusunda heyecanlı olan geliştiricilerden ve topluluktan yeni bir ivme gelebilir.

ZIL/USD, son 24 saatte görülen zayıflığın bir sonucu olarak geçen hafta yaklaşık %4 oranında yeşil renkte işlem görüyor. Fiyat tahmini açısından, kısa vadede gün içi yüksek seviyelere daha yüksek bir kırılma, ZIL’i satın almak için yeni bir baskı görecek ve bu da boğaların 0,46 $ ve ardından 0,60 $’ı hedeflemesine yardımcı olabilir.Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın