https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Zincirdeki pul bir dibin oluştuğunu gösterir: Santiment

Zincirdeki pul bir dibin oluştuğunu gösterir: Santiment


  • BTC ve ETH, bu hafta 2023’te ilk kez zararla satış yapıyor
  • Tarihsel olarak, bu kripto pazarlarında bir dibe işaret etti.
  • Hem Bitcoin hem de Ethereum, kilit fiyat seviyelerinin üzerine çıktı.

Bitcoin ve Ethereum, kilit fiyat seviyelerinin üzerinde konsolide olmaya çalışırken, zincir üstü analitik platformu Santiment, kripto para birimi için olası bir dibi gösteren piyasa etkinliğini belirledi.

Baktığımız metrik, piyasa değerine göre en büyük iki kripto para biriminin kar/zarar işlem oranıdır.

BTC ve ETH tüccarları pozisyonlarından kayıpla çıktılar – fiyatlar için potansiyel olarak olumlu mu?

Şirketteki analistlere göre, geçen haftaki fiyat düşüşü, zarar ederek pozisyonlarından çıkan tacirlerin artan satışları arasında gerçekleşti. Santiment’e göre, daha fazla kripto para birimi sahibi – kalabalık – varlıklarını düzenli olarak zararına sattığında, piyasa tarihsel olarak dibe vurdu. erkek.

Hem Bitcoin hem de Ethereum, 2023’te şimdiye kadarki ilk hafta olan bu hafta, kârdan çok zararla satan tüccarlara sahip.. “

Bitcoin, büyük borsalarda 23.690 $ ‘a ulaşmak için kritik seviyenin üzerine çıkmadan önce hafta sonu 23.000 $’ ın altındaki fiyatlarla işlem gördü. BTC/USD şu anda sadece yeşil renkte 23.410$ civarında işlem görüyor.

Ethereum fiyatı da benzer bir yol izledi ve önce 1.597 dolara düştükten sonra 1.647 dolara yükseldi. ETH/USD fiyatı son 24 saatte %2,3 arttıDiğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın