"Enter"a basıp içeriğe geçin

Şu Anda Alınabilecek En İyi Kripto Para Birimlerinden 7’si: 2023’te Mutlak Büyüme

[ad_1]

Mevcut ayı piyasasında paranızı nereye koyacağınızı bilmek zor olsa da, çoğu kişi bazı projelerin şu anda satın alınabilecek en iyi kripto para birimi olduğunu düşünüyor. Kripto piyasasının düşüş eğilimi göz önüne alındığında, portföyünüzü şimdi büyütmeye başlamak mantıksız görünebilir. Ancak bu gerilemeler bazı harika yatırım fırsatları içeriyor. Bu makale yedi gelecek vaat eden projeyi inceleyecek ve 2023’ün neden şimdiye kadarki en iyi yılı olabileceğini açıklayacak.

1. Metacade (MCADE) – 2023’ün En İyi Kripto Para Birimi

metakad Kazanmak için Oyna (P2E) oyunları dünyasında devrim yaratmayı amaçlayan heyecan verici yeni bir projedir. Oyuncuların benzer düşünen meraklılarla bağlantı kurabilecekleri, en yeni P2E oyunlarını keşfedebilecekleri ve Web3 oyunlarının geleceği hakkında fikirlerini belirtebilecekleri bir topluluk merkezidir. Özel forumlar, canlı sohbetler, incelemeler, lider tabloları ve daha fazlası gibi, P2E’de ilerlemek için ihtiyacınız olan her şeyi platformda bulacaksınız. GameFi Deneyimli oyuncular tarafından paylaşılan alfa.

Metacade’in hedeflerinden biri, bilgilerini başkalarıyla paylaşmak için GameFi’deki en parlak beyinleri platforma getirmektir. Bu nedenle, toplulukla inceleme, ipucu veya diğer değerli içerikleri paylaşan herkese MCADE belirtecini sunuyorsunuz. İster tecrübeli bir profesyonel ister acemi bir P2E oyuncusu olun, Metacade’i GameFi hakkında bilgi edinmek ve ondan daha fazla kazanmak için mükemmel bir yer haline getirmeye yardımcı olarak para kazanabilirsiniz.

Ancak, içerik paylaşmak, Metacade ile kazanabileceğiniz pek çok yoldan yalnızca biridir. Metacade’in orijinal test ortamını kullanarak oyunları rasgele test ederek P2E gelirinizi artırmak için sık sık ödül çekilişleri, turnuvalar ve fırsatlar vardır. Ayrıca, Metacade’in 2024’te açılması beklenen iş panosu, Web3 ve oyun endüstrilerinin devleri tarafından yayınlanan düzinelerce iş ilanını barındıracak ve kullanıcılara tutkuları üzerinde çalışırken kariyerlerini şekillendirme şansı verecek.

2023’ün sonlarında Metacade, topluluğun hangi oyunların oluşturulacağını seçmesine izin veren bir finansman aracı olan ilk Metagrant’ı sunacak. İşlem basittir: geliştiriciler fikirlerini bir grup rakip projeye sunabilir ve en çok oyu alan proje Metacade’in hazinesinden fon alır. Bu, yalnızca bir topluluk katılımı ve sahiplik duygusu geliştirmekle kalmaz, aynı zamanda geliştiriciler için tabandan bir hayran kitlesi oluşturur ve onlara daha önce sahip olmayabilecekleri hayat değiştiren finansmanı alma fırsatı verir.

Metacade’in hedefi, dünyanın ilk oyuncuya ait sanal atari oyunu olmaktır. Bu vizyonu gerçekleştirmek için, olmayı planlıyor Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon (DAO) Bir kez tamamen geliştirildi. DAO, Metacade kullanıcılarının, topluluk tarafından seçilen liderler tarafından uygulanan platform değişikliklerini teklif etmelerine ve oylamalarına izin verecektir. Ek olarak, topluluk arasında güven ve adaleti sağlamak için Metacade, hazineden yapılan tüm işlemlerin işlenmeden önce birden fazla imzaya ihtiyaç duymasını gerektirecektir.

GameFi endüstrisinin 2025 yılına kadar yıllık %100 büyüme oranında hızlanması bekleniyor (kripto.com), Metacade muhteşem bir 2023 için hazır görünüyor. Önce topluluk felsefesi ve her şey için tek durak noktası olma planları P2E’yi diğerlerinden ayırıyor ve binlerce yatırımcı Metacade’in 2023’ün en iyi kripto para birimi olabileceği konusunda hemfikir. lansmanından bu yana 1,25 milyon dolar değerinde jeton sattı. !

Bu yatırım akışının bir kısmı, muhtemelen MCADE’nin aynı dönemde birkaç büyük projeden daha iyi performans göstermesi gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Tüm bu faktörler göz önünde bulundurulduğunda, Metacade şu anda satın alınabilecek en iyi kripto para birimidir.

>>> Metacade ön satışına katılabilirsiniz Burada <<

2. Binance Coin (BNB) – dünyanın en büyük kripto para borsası ile birlikte büyüyor

Binance madeni para Dünyanın en büyük ve en popüler kripto borsası olan Binance’in yerel tokenidir. Binance’te indirimli işlem ücretleri, Binance Marketplace’te alışveriş ve Launchpad aracılığıyla token satışları gibi ayrıcalıklı özelliklere ve avantajlara erişmek için kullanılan çok amaçlı bir tokendir.

2017’deki başlangıcından bu yana, BNB sürekli olarak en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden biri olmaya devam etti. Kasım 2017’deki 0,50$’lık düşük seviyeden Mayıs 2021’deki 691,80$’a ulaşan BNB fiyatı neredeyse %140.000 arttı! Ancak günümüzün ayı piyasasında BNB’nin 2021’den önce yükseliş fiyatına ulaşması için kat etmesi gereken çok yol var.

BNB’nin devam eden popülaritesi, esas olarak Binance platformunun devam eden başarısı ve popülaritesinden kaynaklanmaktadır. Giderek daha fazla insan Binance’i kullandıkça, BNB’ye olan talep de artıyor. Ayrıca, oyundaki en güvenilir ve tutarlı oyunculardan biri olarak (yakın zamanda Binance Rezerv Rehberi), Binance hakim olmaya devam edecek gibi görünüyor. Bu nedenle BNB, şu anda satın alınabilecek en iyi kripto para birimlerinden biri olarak mükemmel bir seçim yapıyor.

3. Ethereum (ETH) – Hash, 100.000 TPS’nin Önünü Açacak

Ethereum, dünyanın en popüler akıllı sözleşme sistemidir ve binlerce merkezi olmayan uygulamanın (dApps), NFT projelerinin ve kripto belirteçlerinin oluşturulmasını sağlar. Bazen “Kripto Para Birimlerinin Kraliçesi” olarak anılan Ethereum, akıllı sözleşme alanına hakim olmak için ilk avantajını kullandı. Ve birçok rakip onu liderliğin dışına itmeye çalışsa da, henüz Ethereum’un itibarını kazanamadılar.

Yakın tarihli bir makale Banka Dışı Zamanlar Ethereum hakkında bazı harika istatistikler sağlar. Örneğin, dünya çapında kripto para sahiplerinin yaklaşık %24,4’ü ETH’ye sahipken, ortalama günlük işlem hacmi 16 milyar dolar civarında! Ek olarak, Ethereum farkındalığı dünya genelinde %19,49’dur ve küresel nüfusun %2,38’i Ethereum’a sahiptir.

Ethereum, yüksek işlem ücretleri, düşük hızları ve savurgan güç tüketimi nedeniyle eleştiri alırken, son zamanlarda hisse ispatına yönelik hamlesi bu sorunları çözmeli. 2023’ün sonlarında beklenen en önemli Ethereum yükseltmelerinden biri hashleme olacak. Katılım, Ethereum ağının katlanarak genişlemesini sağlayacak ve işlem hızlarını saniyede yaklaşık 15 işlemden (TPS) 100.000 TPS’nin üzerine çıkaracak. Bu hamle, Ethereum’un kullanım durumlarını büyük ölçüde genişletebilir ve yeni bir kripto para birimi benimseme dalgası için bir katalizör olabilir. Bu, Ethereum’u şu anda satın alınacak en iyi kripto para birimi için üçüncü seçenek haline getiriyor.

4. Ripple (XRP) – Ufukta SEC ve Ripple mı?

dalgalanma Özellikle finans kurumları için hızlı ve ucuz uluslararası işlemleri mümkün kılmak için tasarlanmış bir ödeme ve dijital para birimi ağıdır. Bankalar, yavaş ve pahalı olan geleneksel SWIFT bankacılık sistemini kullanmak yerine, Ripple’ı neredeyse anında ödeme yapmak için kullanabilirler.

Bu yenilik kesinlikle devrim niteliğinde, ancak Ripple’ın SEC ile uzun süredir devam eden davası, ilerlemesini gölgeledi. 2020’nin sonlarında Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), Ripple’ın kurucuları olan Ripple Labs aleyhine, XRP satışlarının kayıt dışı bir menkul kıymet arzı teşkil ettiğini iddia ederek dava açtı. O zamandan beri binlerce Ripple yatırımcısı SEC’e karşı mücadeleye katıldı.

Avukat ve Ripple destekçisi John Deaton’a göre, dava Mart, Nisan veya Mayıs aylarında bir anlaşmaya varmalı. Ripple için birden fazla hafifletici faktör ve SEC’den görünüşte inandırıcı olmayan bir durumla, XRP muhtemelen galip gelecek. Ayrıca, karar Ripple’ın lehineyse, XRP’nin bir gecede toparlanması ve Ripple’ı 2023’te üstel büyüme için satın alınabilecek en iyi kripto para birimlerinden biri yapması bekleniyor.

5. Chainlink (LINK) – neredeyse hiç rakibi olmayan canlı bir proje

bağlantı zinciri Akıllı sözleşmeler için güvenli ve güvenilir veriler sağlamayı amaçlayan merkezi olmayan bir oracle ağıdır. Oracle’lar, olaylar, işlemler ve API’ler gibi harici verilere akıllı sözleşmeler yoluyla erişilmesine izin veren ve blok zinciri teknolojisi için kullanım durumlarını büyük ölçüde iyileştiren üçüncü taraf hizmetleridir.

Örneğin, Chainlink, finansal hizmetlerin fiyat verilerine gerçek zamanlı olarak erişmesini sağlayarak karmaşık finansal ürünlerin tamamen otomatik hale gelmesine izin verebilir. Bu erişim, MakerDAO, Aave ve Synthetix gibi Chainlink’in çalışmasını gerektiren birkaç DeFi projesinde geçerli olmuştur. Bunun yerine Chainlink, akıllı sözleşmelerde kullanılmak üzere sensörler ve akıllı sayaçlar tarafından üretilen verilere erişebilir.

Bu hizmet, kripto para birimlerinin toplu olarak benimsenmesi için hayati önem taşıyor, ancak Chainlink çok az rekabetle karşı karşıya. En yakın rakibi, Chainlink’in piyasa değerinin onda birinden daha az olan bir proje olan BAND Protocol’dür (Kraliçe Gekko). Google, Amazon Web Services ve SWIFT gibi şirketlerle birkaç büyük isim ortaklığının yanı sıra, Chainlink’in merkezi olmayan kehanetlerin lider sağlayıcısı olarak konumu sarsılmaz görünüyor. Bu nedenle şu anda en çok satın alınan beşinci kripto para birimidir.

6. Polkadot (DOT) – DOT, 1 Milyon TPS’ye Ölçeklenebilir mi?

damlatıcı Blockchain özellikli ağlarda birlikte çalışabilirlik sorununu çözmeyi amaçlayan Ethereum’un bir rakibi. Geliştiriciler, Polkadot’u ölçeklenebilir, esnek ve ayrı uygulamalar ile Bitcoin ve Ethereum gibi blok zincirleri arasındaki iletişimi kolaylaştırabilecek şekilde yarattı. Önce puantiyeli bir desen hayal edin; Şimdi, tüm noktaları birleştiren çizgileri hayal edin. Her nokta ayrı bir blok zinciriyse, noktaları birleştiren Polkadot’tur.

Diğer tier 1 çözümlerinden farklı olarak Polkadot, ademi merkeziyetçilik, hız ve güvenlik göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur. Diğer blok zincirleri bir alanda veya başka bir alanda üstün olabilirken, Polkadot’un aksine çok azı başarılı olmuştur. Bu başarının büyük bir kısmı, Polkadot’un işlemlerin sıralı yerine eş zamanlı olarak gerçekleşmesini etkin bir şekilde sağlayan parachain kullanımından kaynaklanmaktadır.

2023’ün ilk çeyreğinde Polkadot, ölçeklenebilirliğini büyük ölçüde artıracak paraşütleri fırlatacak. Blok süreleri 12 saniyeden 6 saniyeye yarıya indirilmekle kalmayacak, aynı zamanda işlem hızları da 100’den 1.000 kata çıkacak. Bu hız artışı, Polkadot’u 1.000 TPS’den 100.000 TPS’nin çok üzerine ve hatta muhtemelen 1 milyon TPS’ye çıkararak projeyi Ethereum’a karşı güçlü bir rakip haline getirecektir. Bu umut verici rakamlar, DOT’u şu anda satın alınabilecek en iyi kripto para birimlerinden biri yapıyor.

7. Filecoin (FIL) – AI’nın Geleceğini Destekliyor mu?

2023’ün en iyi kripto para birimlerinden biri olarak son seçim dosya parası. Filecoin, kullanıcıların FIL belirteçleri kazanmak için kullanılmayan sabit disk alanını kiralamasına izin veren merkezi olmayan bir depolama ağıdır. Başlangıçta Filecoin, fahiş fiyat, dolandırıcılık, bilgisayar korsanlığı ve sansürle dolu merkezi depolama endüstrisine bir çözüm olarak yaratıldı. Bununla birlikte, Filecoin bunun tam tersidir: fiyatları piyasa belirler ve protokolünün merkezi olmayan yapısı, yetkisiz erişimin ve sansürün neredeyse imkansız olduğu anlamına gelir.

Yalnızca önümüzdeki yıllarda artması beklenen veri depolama ihtiyacı ile Filecoin mükemmel bir çözümdür. Filecoin ile veri depolamak, Amazon Web Services veya Microsoft Azure gibi sağlayıcılara kıyasla çok daha düşük maliyetlidir ve daha fazla veri merkezinin kurulmasını gerektirmez. Her şeyden önce, yapay zekanın yükselişi sayesinde Filecoin yakında hakim olabilir.

Yapay zekanın çalışması için çok büyük miktarda veriye ihtiyacı var. için OpenAI CEO’su Sam Altman, tek bir ChatGPT yanıtının maliyeti “muhtemelen tek haneli sentler” veya normal bir web aramasının maliyetinin 10 katı ile 100 katı arasındadır. Bu maliyet, AI yanıtları oluşturmak için gereken bilgi işlem gücünün (ve sunucu sayısının) çok büyük olduğu gerçeğini yansıtır. Bu nedenle Filecoin, OpenAI gibi şirketler tarafından büyük maliyetlerle karşılaşmadan ürün yelpazesini genişletmek için kullanılabilir.

Yapay zekanın daha önce düşünülenden daha hızlı büyümesiyle, ucuz yığın depolamaya olan bu ihtiyaç er ya da geç, hatta muhtemelen 2023’e kadar gelebilir. Sonuç olarak, Filecoin muhtemelen merkezi olmayan depolama pazarına hakim olmaya devam edecek ve en iyi kripto para birimlerinden biridir. hemen şimdi satın almak için.

Metacade (MCADE) şu anda satın alınabilecek en iyi kripto para birimidir.

2023’ün kripto para dünyasında nasıl ilerleyeceği henüz belirlenmedi. Bununla birlikte, Federal Rezerv’in 2023’te faiz oranlarını yükseltmekten geri durması beklenirken, bu kripto ayı piyasasının sonunu getirebilir. Bu olduğunda, özellikle bahsedilen çoklu katalizörler göz önüne alındığında, bu listedeki yedi kripto para birimi büyük olasılıkla fırlayacak. Ancak Metacade, 2023 yılının en iyi kripto para birimi olarak öne çıkıyor.

GameFi endüstrisindeki patlayıcı büyüme potansiyeli, oyuncuların kesinlikle seveceği birçok topluluk tabanlı özellik ve yatırım çekmede sağlam bir geçmiş performansla Metacade, 2023’te başarıya hazır. Çığır açabilecek oyun P2E ile zemine inin, ardından aramayı bırakın. Bunun yerine, kontrol edin metakadSatış öncesi ve neleri kaçırabileceğinizi öğrenin!

Bu yazıda bahsedilen para birimlerini eToro’da satın alabilirsiniz. Burada.

Metacade ön satışına katılabilirsiniz Burada.[ad_2]

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

                                                                                                                                                                                                                                   .
istanbul escort deneme bonusu veren siteleruetds masal oku
panel çit tiktok takipçi satın al Sohbet odaları Sohbet odaları Sohbet sitesi İstanbul güvenlik sistemleri komisyonla kredi kaynak makinesi tenis kursu